Донецкий национальный университет, Хмельницкий филиал

2 отзыва Добавить отзыв
Факультеты Донецкого национального университета в Хмельницком: Биологический факультет Экономический факультет Факультет иностранных языков Исторический факультет Физико-технический факу... Узнать больше
ул. Свободы... Показать
gm
(0382) 65 73 xx Показать
http://www.donnu.edu.ua/
$ $ $
Отзывы (2)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Пятница Юля 4.8
18 июля 2016
Якщо ви потрапляєте у ДонНУ, будьте готові отримати другу сім’ю :) Молодь може повноцінно розвиватися в тому напрямку, який їй ближче, саме завдяки цьому університетові - багато хто знаходить себе у підготовці до навчальних конференцій, комусь подобається брати участь у студентських святах. Головне те, що і навчальний процес, і активне студентське життя - все це ви зможете отримати саме тут.
Пожаловаться
Пермякова Елена 4.5
18 июля 2016
За роки навчання у Донецькому національному університеті я ні разу не пошкодувала, що вирішила отримувати вищу освіту саме тут. Із переміщенням вишу якість освіти не тільки не погіршилась, а ще й навпаки - з'явились нові можливості: нові лабораторії, продакшн студія, освітні програми. Ідучи до ДонНУ ви можете бути впевненні, що отримуєте не тільки "корочку" про здобуту освіту, але й залізні знання, які неоднінно знадобляться у житті та роботі.
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Высшие учебные заведения

Смотреть