Broadway, танцювальна студія

3 отзыва Добавить отзыв
Танцювальна студія Broadway - фото 1
Танцювальна студія Broadway - фото 2
Танцювальна студія Broadway - фото 3
Танцевальная студия "Broadway" приглашает всех желающих окунуться в прекрасный мир танца! Наша студия предлагает Вам занятия по следующим направлениям: Belly dance (восточные танцы)... Узнать больше
переулок... Показать
gm
(067) 348 96 xx Показать
Отправить e-mail
vk.com
$ $ $
Отзывы (3)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Shevtsova Natali 5.0
24 октября 2016
Займаемось східними танцями вже майже 5 років, з них другий рік займаемось в Broadway!! І тільки у цьому клубі я побачила ріст і величезне бажання своєї дитини в танцях!!!! Адже вона займаеться багатьма стилями: східні, латина, хіп-хоп, сучасні танці та класична хореографія!!!! Що мене як маму надзвичайно тішить!!!!! І все це завдяки нашим найкращим тренерам, які люблять свою роботу і наших діток!!!! Величезна подяка Даша Кириченко, Яна Романова - східні танці і латина!!!!! Оксана Копач-сучасні танці!!!!! Даша Ярошенко-класична хореографія!!!! Артур Побережний-хіп-хоп!!!!! Дякуемо вам за розвиток і підримку, любов і терпіння, відданність своїй справі!!!! Адже через це моя дитина з великим задоволенням біжить на танці!!!!!
Пожаловаться
Оля Трофімчук 4.8
24 октября 2016
Цього місяця у нас увілей, 4 роки разом!!! Велика подяка за вклад у виховання, та гарні здобутки дитини нашим найкращим тренерам України!!!
Пожаловаться
Эдик 3.4
18 октября 2016
Регулярно відвідує донька. Дитина задоволена. Подобаються вчителі.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Школы танцев

Смотреть