Дита, строительная компания

7 отзывов Добавить отзыв
Строительная компания "Діта" - фото 1
Строительная компания "Діта" - фото 2
Строительная компания "Діта" - фото 3
Строительная компания "Діта" - фото 4
Строительная компания «Дита» строит жилые помещения и коммерческие объекты уже около 20 лет. С первых дней главной задачей компании стало завоевание рынка ремонтно-строительных работ. Нача... Узнать больше
ул. Европейская... Показать
gm
(0382) 65 02 xx Показать
Отправить e-mail
facebook.com
vk.com
http://dita.ua/
ok.ru
google.com
youtube.com
$ $ $
Отзывы (7)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Оксана Мединська 4.5
14 июня 2016
Придбала квартиру в другій черзі ЖК Левада. Будинок здали вчасно, навіть трошки раніше. ОСББ було створено ще у попередній черзі, тому з нашим під'їздом проблем не виникло. Всі роботи в будинку виконані дуже якісно. Дещо не сподобались міжкімнатні перегородки з піноблоків, тому замінили їх на цегляні, але дизайнер сказав, що цього робити не варто. ПІд час виконання робіт з розводки електрики зіштовхнулись з великою товщиною штукатурки. Майстри сказали, що в новобудовах таке вперше бачуть. В компанії сказали, що по нормах має бути від 3 до 5 см. Не дуже сподобалось, що один з двох проїздів до будинку перекрили клумбами проживаючі в першій секції. Але ОСББ вже має рішення на демонтаж і проїзд знову буде відкритим.
Пожаловаться
Цибулько Максим 5.0
12 ноября 2015
Все чудово. Термін здачі, якість будівництва набагато кращий серед інших забудовників.
Пожаловаться
Вугман Эстер 5.0
10 ноября 2015
Все вовремя! Очень качественные материалы, приятный персонал. Чесная компания, одна из первых в городе. Мэр города дает им свои заказы, на сколько мне известно они делали нашу Рада и Электроапарат возле Фуршета.
Пожаловаться
Марія 4.3
15 октября 2015
Строки здачі дотримані. Зовсім не пішли на поступки(навіть мінімальні!) Директор - неприємна людина. Ще дуже неприємна жіночка-адвокат(якщо не помиляюсь), так років тридцяти, з темним фарбованим волоссям. Після проплати всіх коштів(навіть трохи завчасно) почала відмовлятись відповідати на коректні питання по темі і почала хамити. Думали взяти ще одну однокімнатну для здачі в оренду, але тепер візьмемо десь в іншому місці.
Пожаловаться
Bohdan Bondar 5.0
12 октября 2015
Швидко , якісно, комфортно . І це тільки мінімальний набір хороших якостей цієї будівельної компанії.
Пожаловаться
Жулинский Андрей 5.0
12 октября 2015
Найперше, що сподобалося - це персонал. Джуе милий і привітний! Дали відповіді на всі питання, які мене цікавили, порадили найоптимальніший варіант! Якість будівництва дуже порадувала. Ну і строки, все як обіцяли. Одним словом, найкраща будівельна компанія в місті, все на найкращому рівні!
Пожаловаться
Анонім 5.0
14 сентября 2015
Персонал приветливый, сроки сдачи моего дома соблюдены. Все хорошо.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Жилые комплексы, застройщики

Смотреть