Ресторан СВ Клуб

5 отзывов Добавить отзыв
Изящный ресторан "Клуб СВ" - это неповторимое модное место, с очаровательным европейским стилем, при первом знакомстве с которым, невозможно сдержать своего восхищения. Кухня ресторана &... Узнать больше
ул. Свободы... Показать
gm
(096) 860 47 xx Показать
Отправить e-mail
vk.com
http://cafe-restaurant.clubsv.com/uk/restaurant
ok.ru
$ $ $
Отзывы (5)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Anzhelika Matskul 1.8
05 сентября 2016
Святкували екватор з групою. Не сподобалось те,що було замовлене меню одне,принесли друге і десь тільки половину з того що було оплачено,будь-які намагання вивести толк з меню не увінчались успіхом,бо "ніхто нічого не знає",принесли з кухні то шо дали...даже при замовленні адміністратор нав'язувала своє власне бачення меню,щоб сказати що було смачно,то десь на "3"...дальше посадили нас в другому залі і щоб зайти на танцпол потрібно було ще раз платити (при замовленні нам відповіли що вхід для нас безкоштовний).Заклад для святкування такого плану свят не рекомендую.
Пожаловаться
Vladimir Boyko 0.0
07 ноября 2015
одна и таж музыка ... 10 штук по кругу :)
Пожаловаться
олена 4.8
02 декабря 2014
Святкувала День народження. Приємно здивував персонал, коли винесли шматок торта з фейєрверком і привітали. А ще, офіціант влаштував справжнє шоу з коктейлями прямо у нас на столі. Дякую.
Пожаловаться
Юрьева Алина 5.0
05 ноября 2014
Святкували тут день народження мого чоловіка,все просто супер,обслуговування на найвищому рівні,величезна подяка Оксані Степанівні за чудову організацію свята!!!
Пожаловаться
Хмельницкий Макс 5.0
22 октября 2014
Найкраще місце для свята. Тут дуже гарно. Красиве місце для фотосесій.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Рестораны

Смотреть