Педиатрическая помощь, медицинский кабинет

2 отзыва Добавить отзыв
Амбулаторный прием по предварительной записи Возможен вызов врача на дом Современные методы диагностики и лечения Контроль промежуточных результатов лечения, в т.ч. по телефону Работа в реж... Узнать больше
ул. Петра... Показать
gm
(0382) 77 73 xx Показать
Отправить e-mail
http://vassagok07.wix.com/peddop#!resources
$ $ $
Отзывы (2)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Хом'як Юлія 4.8
23 июня 2016
Дівчата, хто має маленьких діток і в пошуках компетентного, порядного, адекватного педіатра, всім раджу Зелінську Марину Олегівну. Уважна, все подивиться, нічого не омине, все розкаже і по здоровю і по прикорму, дасть відповіді на усі запитання. Вона єдина хто врятував нас від вживання антибіотиків, в той час як в поліклініці вже їх з криками заставляли приймати, не маючи медих підстав для їх призначення((( Щоправда спонтанно до неї не потрапити, лише по попередньому запису, але це все тому що багато діток у неї завжди!
Пожаловаться
Dmytro Strelbytskyi 4.5
22 октября 2014
Дуже рекомендую кабінет. Особисто прийшов сюди за рекомендацією знайомої і результатом більш ніж задоволений. Безмежно вдячний безсумнівно кваліфікованому отоларингологу Сергію Олександровичу, який свого часу допоміг при рецидиві після інфекційної лікарні (!). Після його лікування не маю турбот із горлом доволі тривалий час, що важко було собі уявити перед тим.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Частные клиники

Смотреть