Миламед, медицинский центр

5 отзывов Добавить отзыв
Прием врачей: Гинеколога Уролога Невропатолога Кардиогола Гастроэнтеролога Эндокринолога Терапевта Дерматовенеролога Маммолога УЗ диагностика Современная медицинская лабора... Узнать больше
ул. Соборная... Показать
gm
(0382) 65 43 xx Показать
http://milamed.com.ua
$ $ $
Отзывы (5)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Інна 5.0
10 октября 2016
Робила генетичні аналізи в МілаМеді, все було нормально, претензій немає ніяких! Ціни значно нижчі за інші лабораторії, обслуговування повністю влаштовує.
Пожаловаться
ст 1.0
30 июня 2016
робили генетичний аналіз при вагітності, дали б...... показники НЕАДЕКВАТНІ , ОБХОДБТЕ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!
Пожаловаться
Карабаева Таша 1.0
23 июня 2016
Обходьте стороною цей "медичний"заклад. Підтримую попередній відгук, вагітним вішають лапшу на вуха,користуються положенням,що вагітна пійде на все і її родичі аби дитинка була здорова,і здадуть і заплотять купу не потрібних і дорогущих аналізів.Сама будучи вагітною,потрапила до них.Не йдіть туда,побережіть свої нерви та гроші.
Пожаловаться
Татьяна Гореликова (Клёц) 2.3
21 июня 2016
Лабораторія береться побити всі аналізи. Не раджу нікому здавати при вагітності скринінги, особливо старшим 30 років. Не враховують ні результатів УЗД, ні прийому лікарських препаратів. Мені поставили ризик 1:69. Пішло маса нервів і моїх, і родини. Перездали в інших лабораторіях "Діла", "Сінево" - ризик 1:3000. Як згодом виявилось при спілкуванні з іншими вагітними в пологовому будинку, такі ризики ставили всім вагітним у віці + 30 років на основі результатів аналізу крові. При тому, що всі показники були в межах норми.
Пожаловаться
Клієнт 5.0
06 октября 2015
лікарі - професіонали своєї справи, ціна/якість на високому рівні, місцезнаходження зручне,
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Частные клиники

Смотреть