Медпрактика здоровья доктора Пилюйко

5 отзывов Добавить отзыв
Услуги: Безоперационное лечение межпозвонковых грыж и заболеваний суставов.
ул. Каменецкая... Показать
gm
(0382) 65 80 xx Показать
Отправить e-mail
http://piluiko.com.ua/ukr
$ $ $
Отзывы (5)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Can Tullamore 5.0
13 октября 2016
Знаю, що воїнів АТО беруть на лікування безкоштовно і не чекають за те винагород. А якщо решті людей роблять дорого і воно насправді того варте. то й добре. Честь їм і хвала!
Пожаловаться
Can Tullamore 5.0
11 октября 2016
Спробую оцінити лікування в цій Медпрактиці виважено і по суті, порівнявши всі "за" та "проти". Консультація лікаря- 190 грн. Не дешево, але чи вона того варта у даному закладі? На мій погляд для пересічного хмельничанина дороговато, але консультація у моєму випадку тривала до години і мене дивились і Вячеслав і Галина Дмитрівна, потім збирались типу консиліуму і "мили мені кісточки" - це увага і за це я не платив. Що стосується процедур, то це їхній каньок і, оскільки у них переважно лікуються кияни і з других міст, то це теж не дешево. Правда у вас завжди буде вибір. Не правда, що вони навязують свої процедури, але ж є можливість спробувати , наприклад, один день, а далі з лікарем переговорити чи щось відняти і зменшити ціну чи щось добавити. Особисто я проходив курс по міжхребцевій килі в поясниці і з деякими процедурами був не згодний і вони мені зменшили на зручну для мене ціну. Тут особливо я хотів би виділити Надю. Я не хочу нічого говорити про масажистів міста Хмельницького, але Надя- це просто золоті руки. Що стосується набору самих електропроцедур, то їх дуже багато і я попросив саме їх і забрати і мені стало набагато дешевше. Ще таке цінне, що вони мають. це - індивідуальне навчання лікувальної гімнастики. Трєнєр Віка - просіть. щоб вона вела. Інші теж добре, але так як навчить вона, ніхто не навчиить
Пожаловаться
LarisaSavchuk 5.0
11 октября 2016
Мой отзыв положительный! Впечатлило качество медицинского обслуживания,высокий уровень квалификации врачей, особенно мне хочется отметить врача невропатолога Галину Дмитриевну-лично Вам огромное спасибо!И всему коллективу большое спасибо!
Пожаловаться
Таня 3.0
29 августа 2016
Дуже-дуже дорого. Ціни для Киян, які сюди так і їдуть. Массаж 250 грн, для порівняння по місту аналогічний (випробувано) 100 грн. Голкотерапія - 105 грн за 20-30 хв. Аналогічно - у китайця Піна - 50 грн - за 40 хв.лежачи на спині + ще 40 хв.лежачи на животі. Невпропатолог - неприємна різка жінка, особливо коли бачить, що не спішиш викладати гроші.
Пожаловаться
Василиса Кирюгина 4.8
23 октября 2014
Хорошая клиника - очень хорошие и внимательные врачи, все очень удобно организованно- и лечение и проживание и питание. Рекомендую эту клинику тем, у кого большие грыжи в спине- там оборудование реально помогает
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Частные клиники

Смотреть