Рандеву, ресторан

3 отзыва Добавить отзыв
Два больших банкетных зала, которые могут вместить 115 и 240 человек для празднования корпоративных вечеринок, юбилеев, дней рождений, свадеб, новогодних праздников, проведение конференций, фуршетов и... Узнать больше
ул. Л. Украинки... Показать
gm
(0352) 52 99 xx Показать
$ $ $
Отзывы (3)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Ярина 2.8
05 мая 2016
святкували 3 травня ювілей.Надіялись на смачну кухню. На горяче подали печену полядвицю (суха,тверда),без смаку,виглядало як простий шмат м!яса порізаний кусками і прикритий печеними яблуками.Подача цієї головної страви як в столовій,хоча при замовленні оговорювалось як написано в меню (мали горіти кусочки хліба в спирті).Музика як для ресторану слабка.
Пожаловаться
Райская Настюша 5.0
13 апреля 2016
Шикарний ресторан, який дійсно варто відвідати! Смачна кухня та приємний персонал! +Затишна атмосфера!))))
Пожаловаться
Коля 5.0
09 ноября 2014
Святкували весілля. Окремо хотіли відзначити лояльний підхід керівництва ресторану до цін і підбору меню на весілля. Вдячні, що нас переконали так багато не набирати, як ми хотіли (порції у порівнянні з іншими закладами великі). Обслуговування прекрасне, привітні офіціанти, гарно та ввічливо обслуговують. Музиканти, які також тамадували, розважали гостей на всі 100% відсотків. Дуже задоволені. Море позитивних вражень. Дай Вам Бог процвітання і багато клієнтів.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Рестораны

Смотреть