ОртоКлиника, медицинский центр

5.0
Персонал
5.0
Отлично
Цена
5.0
Отлично
Качество
5.0
Отлично
5 отзывов Добавить отзыв

Медицинский центр Ортоклиника - это специализированная ортопедическая клиника Европейского образца.

Заведение объединил диагности ... Читать дальше

Контакты
Спасибо, мы проверим

Отзывы о ОртоКлиника, медицинский центр (5)

Новые рейтинг Полезные
Володимир Башинський
Володимир Башинський
21 июля 2018
Це чудова клініка з надання високої якості допомоги з травматології, ортопедії та реабілітації з використання сучасних та останніх технологій. Вони живуть тим, що роблять. Я б дуже радив службу і лікарів.
Vladimir Slobodian
Vladimir Slobodian
13 апреля 2018
Оперувався вже двічі після травм колінного суглобу, а саме розриву зв’язок. Висококваліфікаовані лікарі, дуже приємний персонал. Гарні умови, помірні ціни. Рекомендую.
Наталія Терлецька
Наталія Терлецька
08 февраля 2018
Місце, де мене вихожували як новонароджену. Кожен працівник - ентузіаст і професіонал своєї справи, хороший психолог і просто хороша людина. Таких закладів в Україні одиниці. Крім кваліфікованої допомоги у вигляді оперативного втручання, - отримала в... Показать полностью
Viktor Ternopil
Viktor Ternopil
06 января 2018
просто в шоці від сервісу за 5год зробили всі аналізи і зробили операцію вставили пластину на другий день виписали додому зараз вже можу рухати рукою хлопці так тримати ви реально круті Сергій і Юра THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!
Petro Karyy
Petro Karyy
28 июля 2017
Потужна клініка свого профілю. Злагоджена робота персоналу. Пристойні умови для пацієнтів. Порівняно прийнятні ціни. Реально європейський сервіс. Не поспівають прийняти усіх бажаючих. Думаю що у певні сезони року їм бракує ліжко- місць. Враження дуже... Показать полностью
Контакты
ул. Софии СтадниXX Показать
Показать {{ phone.phone }} Номер телефона
Показать E-mail