Dance MAFIA (Современные танцы)

9 отзывов Добавить отзыв
"ДАНС МАФИЯ" -это не просто школа современного танца ЭТО БОЛЬШАЯ танцевальная семья!) НАША СТУДИЯ объединяет более 500 учеников из Тернополь, г.Збараж, м.Теребовля.И мы рады сообщит... Узнать больше
ул. Иосифа... Показать
gm
(096) 782 81 xx Показать
facebook.com
vk.com
youtube.com
$ $ $
Отзывы (9)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Стьопа Настя 5.0
30 сентября 2016
Люблю *Dance MAFIA* ! Чудові тренери ! Навчаюсь вже 5-й рік , займаюся із задоволенням . Вже найближчим часом їдемо на змагання . Чекаю з нетерпінням нових подорожей і класних емоцій.
Пожаловаться
Процюк Катя 5.0
27 сентября 2016
Мені дуже подобаються вчителі дуже красиві ввічливі і розумні!!!!!!
Пожаловаться
Химчук Діана 4.3
27 сентября 2016
цей колектив дуже класний і швидко розвинутий
Пожаловаться
Таня Барнецька 5.0
27 сентября 2016
Dance MAFIA це найкращий колектив я вже ходжу 3 роки я дуже задоволена цим колективом любимими тренами і нашими треніровками багато змагань на яких япобувала та отримала призові місця а також ми багато подоружуємо на рахунок замгань це найкраща танцювальна велика дружня сім'я
Пожаловаться
Караба Діана 5.0
26 сентября 2016
Dance Mafia family сама краща танцювальна студія в Тернополі,дуже класно багато змагань
Пожаловаться
Катя 5.0
26 сентября 2016
Донька танцює в цьому колективі уже 2 роки, (ми дуже задоволені) а я пішла на йогу - всім рекомендую,дуже хороший,обізнаний тренер Тетяна.Отримую колосальне задоволення від тренувань. А хто хоче схуднути йдіть на фітнес до тренера Олени- в неї там всі мокрі=) В Данс-Мафії можуть займатися і діти і мами,ще й знижки на абонементи.)
Пожаловаться
Олена 5.0
10 августа 2016
Прекрасний колектив, дочка танцює уже 4-ри роки, окрім тренувань дітям весь час організовують різноманітні розважальні заходи, літом танцювальний табір, разом із дочкою обїздили усю Україну, найкращий колектив Тернополя, як на мене!
Пожаловаться
Олег 5.0
10 августа 2016
Суперовий колектив, часто подорожують ,багато виступають!!! Хороший,високий рівень!
Пожаловаться
Наталя 1.8
19 мая 2016
Можливо , як танці - контора не погана, але керівник їхня виявилась дуже не порядною людиною. Зібрала в групі з кожної дитини по 200грн, а потім сказала, що їй мало дітей і не цікаво їх вчити. Обіцяти більшу групу, але нічого не зробила. Гроші не повернула. На дзвінки не відповідала.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Школы танцев

Смотреть