Каруна, Атлетически-оздоровительный центр

15 отзывов Добавить отзыв
"Каруна"  Атлетически-оздоровительный центр - фото 1
"Каруна"  Атлетически-оздоровительный центр - фото 2
"Каруна"  Атлетически-оздоровительный центр - фото 3
Каруна - это место где я и ты получаем море позитива и драйва! Приходишь в тренажерный зал, фитнес, танцы или даже просто порелаксировать на SPA, находишь классных друзей единомышленников, весело пров... Узнать больше
Перезвоните мне
ул. С. Бандеры... Показать
gm
(0352) 52 31 xx Показать
Отправить e-mail
facebook.com
vk.com
youtube.com
Скачать прайс
$ $ $
Отзывы (15)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Тернопіль Монако 1.0
28 октября 2016
Хамське, не професійне ставлення персоналу. Дівчата-адміністратори танцювального залу не можуть дати відповіді на жодне запитання. Таке враження що вони там лише для того щоб кліпати очима та махати головою. Розчарована в Каруні, більше не зайду ніколи, всім знайомим НЕ РЕКОМЕНДУЮ. А ще БРУД!!!! Голову на стелю краще не піднімати - всюди павутина. В шкафчиках завжди пилюка та мусор. Шокована від сервісу.
Пожаловаться
Попюк Игорь 5.0
19 октября 2016
Дуже хороший заклад професійний персонал обладнання у хорошому стані завжди порядок в залі та в вбиральні дуже задоволений каруною та всім рекомендую..))
Пожаловаться
Богуславський Владислав 5.0
11 октября 2016
Чудовий персонал, просторий та зручний зал. Хожу на тренування тільки місяць, але уже є результат, чим дуже задоволений.
Пожаловаться
Григор'єв Вова 5.0
10 октября 2016
Все відмінно Хороший персонал
Пожаловаться
Антонів Єсенія 5.0
09 октября 2016
з охотою біжу в тренажерний зал. в основному відвідую вночі, коли людей недуже багато. тренери завжди порекомендують що і як краще робити, складуть індивідуальний план тренувань і будуть удосконалювати програму впродовж ваших тренувань. а щодо фітнес-залу, то там також компетентні в своїй справі тренери, з якими час швидко пролітає, а основне ефективно! разом з АОЦ "Каруна" я досягла хорошого результату і буду рухатись в тому ж напрямку :-)
Пожаловаться
Diana Parfutko 5.0
09 октября 2016
Дякую вам за професіоналізм. Я вражена тим, як в цьому залі вміло знаходять підхід до кожного клієнта. Тренера дуже уважні, завжди підкажуть, коли я щось роблю не те, не під тим нахилом, чи в неправильній позі. Це є дуже важливо. Адже можна рік неправильно качатись і толку ноль. Дякую вам за мої результати, тепер в мене красиве підтянуте тіло і щаслива я))) В Каруні я люблю ще 2 місця. Це заняття по практиці Рейки, де ми медитуємо і знаходимо відповідь на життєво важливі питання, поправляємо своє здоров'я, вирішуємо різні ситуації по бізнесу і стосунках. І ще смачнющий ресторан, до речі він став моїм улюбленим закладом в Тернополі, тому що там є неймовірні східні солодощі і індійський чай масала!!))) Успіхів вам і процвітання!
Пожаловаться
Стус Володимир 4.8
08 октября 2016
Відвідую даний заклад понад рік. Завжди є цікаві акції, пропозиції і відбуваються змагання пауерліфтингу.
Пожаловаться
Альона Мельник 5.0
08 октября 2016
Я є постійним клієнтом Каруни і можу відмітити що даний заклад мені дуже подобається насамперед тим , що тебе завжди зустрінуть з посмішкою персонал дуже привітний і ввічливий. Тренера професійно підберуть комплекс вправ які є найкращими для вашого здоров'я і для досягнення найкращого результату. Теж хочу відмітити ресторан закладу в якому прекрасна кухня з надзвичайно смачними стравами. Дякую вам за те що ви є! Успіхів вам і процвітання!!!!!
Пожаловаться
Елена Штекля 1.5
05 мая 2016
Сьогодні вперше відвідала тренажерний зал Каруна. Я вражена хамським, не професійним ставленням до клієнтів! Купила абонемент на місяць в який входило: заміри об'ємів, зваження, підбір індивідуальної програми тренувань та харчування, і головне, я оплатила заняття з тренером. Ні одного пункту із зазначеного виконано не було! Сказали, мов тренер зайнятий, йдіть собі щось поробіть. На прохання показати, як працює бігова доріжка сказали мов йдіть бігайте, що, не знаєте, як працює доріжка!? Я шокована! Коли я зрозуміла, що ніякого толку не буде, попросила повернути гроші, мені повідомили, що я невчасно прийшла!!! Хоч був будній день, перша година дня! Гроші за абонемент повернули не повністю, сказали, що я маю оплатити разове заняття вартістю 50 грн. А його і не було! Розчарування!
Пожаловаться
Аліса 1.5
19 февраля 2016
Може тренера і хороші , але спа - центр - це постійні запізнення , хамство адміністраторів ,низький професіоналізм і беззупинна плинність кадрів
Пожаловаться
Igor_K 4.8
28 января 2016
Хороший заклад. Єдиний мінус це парковка.
Пожаловаться
Котова Каріна 5.0
21 ноября 2015
Займаюсь в Каруні 2 роки,привітний персонал тепла атмосфера, чуйні тренера і найголовніше що багато тренажерів продубльовано і непотрібно довго чекати в черзі .Після треніровки часто заходжу повечеряти в ресторацію, є фітнес меню та смачна кухня
Пожаловаться
https://www.facebook.com/mssterso 5.0
05 августа 2015
Зручно, займаюся вже пів року. все на місці тренажерка, спа, фітнес, ресторан, великі порції для спортсменів смачено готують та недорого!!!
Пожаловаться
https://www.facebook.com/mssterso 5.0
05 августа 2015
Заклад супер рекомендую!!! Просторий Тренажерний та фітнес зал.
Пожаловаться
Yana_1977 4.5
15 апреля 2015
Чудовий комплекс, привітний персонал!!!Я з ними вже більше як 1,5 року, почуваю себе як вдома:-)
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Фитнес центры

Смотреть