Фабрика мебели "НОВА"

7 отзывов Добавить отзыв
Фабрика мебели "НОВА" - один из лидеров мебельного рынка Украины, что пользуется успехом уже более 15 лет. Фабрика мебели "НОВА" производит более 100 видов продукции продается по... Узнать больше
ул. Текстильная... Показать
gm
(0352) 43 09 xx Показать
Отправить e-mail
vk.com
http://www.nova.ua
$ $ $
Отзывы (7)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Людмила Груховська 5.0
03 августа 2016
Вітальня Флоренція в кольорі вишня коньяк..просто шикарна...гості дому не можуть нахвалити))хочуть і собі таку))...ціна+ якість і адекватна ціна..рекомендую)
Пожаловаться
Шатайло Катя 1.0
12 апреля 2016
НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЙДІТЬ НА РОБОТУ НА ЦЮ ФАБРИКУЦе найгірше місце для роботи!!!!! Керівництво тебе вважає за раба. Зарплату не виплачують... постійні затримки. Я пропрацював 6 місяців а якщо порахувати зарплау(з авансом) то мені заплатили тільки за 3... і ту постійно затримували. Щоб забрати чесно зароблені гроші треба тижднями ходити із заявами по начальниках і якщо повезе і вони підпишуть заяву(можуть і не підписати) треба ще пару тижднів ходити в бугалтерію щоб обримати гроші. На даний момент я вже звільнився(вже пройшов 1 місяць) але розрахункові так і не віддали... постійно кажуть "прийдіть завтра в нас сьогодні не має грошей"
Пожаловаться
Марія Яловська 5.0
09 ноября 2015
чудова Фабрика. ми завжди купуємо тут меблі.
Пожаловаться
Олена 5.0
29 октября 2015
Півроку тому назад купили спальню Алія. Враження тільки найкращі - доставили навіть швидше, ніж очікували, зібрали без проблем, виглядає просто супер - дуже гарний і оригінальний дизайн!
Пожаловаться
Дишкант Оля 4.5
21 октября 2015
Кухня "Юля" вже стоїть декілька років як новенька!
Пожаловаться
Леся 4.8
19 октября 2015
Купила спальню "Агнес" - дуже задоволена!
Пожаловаться
Романюк Роман 1.0
14 октября 2015
Якість так собі ,Но не мені рішати
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Мебельные магазины

Смотреть