Тернопольский национальный педагогический университет имени Владимира Гнатюка

4 отзыва Добавить отзыв
Тернопольский национальный педагогический университет имени Владимира Гнатюка - фото 1
Тернопольский национальный педагогический университет имени Владимира Гнатюка - фото 1
Тернопольский национальный педагогический университет имени Владимира Гнатюка - фото 2
Тернопольский национальный педагогический университет имени Владимира Гнатюка - фото 4
Преподавательский состав педагогического университета заслуговуюе на отдельные слова подяки.Акторы, журналисты, психологи, биологи, историки уже много лет передают свои знания студентам педагогическог... Узнать больше
ул. Кривоноса... Показать
gm
(0352) 43 60 xx Показать
$ $ $
Отзывы (4)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Дорожовська Таня 5.0
09 декабря 2015
Хороший виш, окреме вітання іст-факу.
Пожаловаться
Студент 1.0
29 октября 2015
Сказати "кошмар" це нічого не сказати! Особливо відношення до студентів(тут погоджуюсь з попереднім коментарем). Ти тут ніхто і звати тебе ніяк(і зовсім не важливо як ти пахав щоб здати ЗНО і завдяки своїй праці і своїм знанням поступив сюди). Тому що тут викладачі прирівнються до викладачів Оксфорду, а студента кожен день з плінтусом рівняють! Оцінювання це звичайно взагалі окрема тема(а ще хтось ка;е що ТНЕУ корумпований, хто ще досі так думає, шановні, ви просто не вчились в педі, тут брали, беруть і будуть брати тільки в більших розмірах). За всі роки навчання я зустріла може з 5 викладачів, які знають що вони там роблять і знають свій предмет навідмінно. Так от, якщо хочете зберегти свою нервову систему і здоров'я загалом, виберіть будь-який інший вуз України, бо повірте на слово, тут престижем і не пахне, зате чого ніколи не бракує так це скандалів, починаючи від сексуального скандалу з ректором, закінчуючи виведенням викладача(на пару з секретаркою ректора доречі) прямо з університету в наручниках. (Секретарка потім маж іншим магічним чином в псіхушці опинилась). Ласкаво просимо, мазохісти)))
Пожаловаться
Анонім 2.3
01 ноября 2014
Не знаю як і написати про цей вуз...... Мріяла туди попасти,думала у Тернополі найкращий,ПРОТЕ,я нажаль,помилялася! Університет з такими можливостями просто занепадає.Немає ніяких цікавих заходів,де б хотілось взяти участь(наприклад ЛІРА у ТНЕУ),ніяких гуртків,танцювальних колективів,художня самодіяльність на 0,хоча на кожнуму фокультеті є безліч талантів. Студенти платної форми навчання вносять щорічно величезні кошти,хотілося б запитати де вони?Ах вибачте,судячи із парковки на задньому дворі,точно не в університеті! Головна мета нашого університету-"зрізати" студентів із степендії.Не бачила і не чула ні одного разу(на моєму факультеті),щоб викладачі доставили бали,щоб дитина мала степендію,в нас їх тільки віднімають,недораховують і усміхаються в лице.Але я прекрасно розумію,вони ж усі "пєшки" у руках керівництва.Бояться втратити роботу,треба ж відробити гроші,які заплатили за місце. А про викладацьку дисципліну(культуру)промовчу.Зверхність,тільки й вміють,що обговорювати на кафедрі. А кафе?
Пожаловаться
Марка 5.0
27 октября 2014
Університет дуже класний, викладачі хороші і позитивні! Особливе вітання Інституту мистецтв та Первинній Профспілковій організації студентів!!!
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Высшие учебные заведения

Смотреть