Твой старт

11 отзывов Добавить отзыв
Изучение польского языка. Занятия проходят в интересной и непринужденно атмосфере. Подготовка на всех уровнях. Подготовка к поступлению в университеты Польши, подготовка к собеседованию в консульстве... Узнать больше
ул. Микулинецькая... Показать
gm
(098) 746 57 xx Показать
Отправить e-mail
http://www.tvijstart.eu
$ $ $
Отзывы (11)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Чипурко Віка 5.0
23 октября 2016
Дуже хороші люди,швидке обслуговування і тепле атмосфера,не тільки все відмінно зробили ай морально підтримали.
Пожаловаться
Шумський Роман 4.8
23 октября 2016
Все супер.Швидко якісно надійно та не надто затратно. Я задоволений. Раджу усім!
Пожаловаться
Вівчар Вікторія 5.0
19 октября 2016
Horoshyj pidhid ,nevymushena forma navchannia,cikavi,momentamy navit' kumedni zaniattia,nadannia konsultacij i prosto pojednannia korysnogo z pryjamnym)Tobto i movu vchysh ,i nove diznajeshsia)liubliu i vsim recomenduju TVIJ START)))
Пожаловаться
Загричук Тетяна 5.0
19 октября 2016
Вивчала тут польську мову. Залишилась дуже здоволена професійністю викладача, індивідуальним підходом до кожного учня, доброзичливою атмосферою та можливісю обрати зручний графік навчання. Усім рекомндую!
Пожаловаться
Шевчук Ірина 4.8
18 октября 2016
Уроки проходять з легкістю та цікавістю. Все доступно пояснюють та виправляють помилки. Рекомендую чудового викладача польської мови :)
Пожаловаться
Мазур Андрій 5.0
18 октября 2016
Професійний та індивідуальний підхід до кожного.Хороший рівень викладання польської мови.Якщо бажаєте швидко та якісно вивчити język Polski , тоді рекомендую саме ці курси.Я вже рік навчаюся у Польщі і результатом залишився задоволений.Pozdrawiam;)
Пожаловаться
Oleh Kozub 5.0
18 октября 2016
Все було на стільки оперативно, що я досі не можу усвідомити, той факт, що проживаю та навчаюся у Польщі, а я тут вже третій тиждень.
Пожаловаться
Олексій 5.0
17 октября 2016
Все було добре виконано. Цікаво, навіть після виконання умов контракту, коли потребував допомогу, то давали поради. Це важливо. Раджу кожному скористатись послугами.
Пожаловаться
Andrii Trush 5.0
17 октября 2016
Обрав саме ці курси та залишився задоволеним, тепер всім їх рекомендую. Завдяки їх індивідуальним підходом до кожного студента, вивчення польської мови стає швидким та цікавим а головне саме тут вас зрозуміють та навчать багато чого цікавого. Да і ціна приємна.
Пожаловаться
Andrii Melnyk 5.0
14 октября 2016
Індивідуальний підхід викладача дозволив мені швидко вивчити польську розмовну мову, у дуже стислі терміни перед від'їздом до Польщі. Завдяки цим курсам польської мови, після переїзду у Польщу, я не відчував жодних труднощів в розмові з поляками. Після переїзду в Польщу продовжив в них навчання через скайп, щоб вивчити ще й граматику. Вони справді знають свою справу і вміють передати ці знання. Та й ціни в них практично найдешевші в Тернополі для індивідуальних занять. З радістю та подякою рекомендую їх усім
Пожаловаться
Анюта 3.5
13 сентября 2014
Обрала ці курси. Залишилась задоволена індивідуальним підходом до студентів .
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Курсы иностранных языков

Смотреть