Barbaresco, итальянский ресторан

7 отзывов Добавить отзыв
Просторный зал, современный интерьер, вкусная и изысканная кухня, приветливый персонал все это олицетворяет собой итальянский ресторан Barbaresco! Идеальное место для посиделок с друзьями и близкими.... Узнать больше
ул. Князя... Показать
gm
(050) 670 04 xx Показать
facebook.com
$ $ $
Отзывы (7)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Бих Оксана 5.0
19 октября 2016
Barbaresco заслуговує на вашу увагу. Інтер'єр закладу є цікавим. Коли я відвідала цей заклад, то залишалась задоволеною. Хоча одним мінусом для мене була занадто гучна музика (але це суто моя думка). Американо з молоком та легкий десерт викликали в мене море задоволення. Персонал закладу є привітним та компетентним. Також мене порадував безкоштовний vifi. Тож Barbaresco буде вам хорошим варіантом для приємного проведення вашого часу.
Пожаловаться
Solomia Pankiv 4.3
16 октября 2016
Заклад,як на мене,підходить для темпу міста.Чудово пообідала,хочу відзначити салат "Цезар" та приємну офіціантку.А от сімейне свято не вдалось.Офіціантка була розгублена і піца досить суха,без смаку.
Пожаловаться
Дерех Олех 5.0
25 августа 2016
Класна кривава мері))))) Заклад супер - рекомендую всім))))))))))))))))))))))))
Пожаловаться
Кицкай Мар'яна 4.5
23 августа 2016
дуже смачні суші тут і деякі салати.
Пожаловаться
Ковалковські Ірина Володимир 1.0
10 июля 2016
прочекавши на меню коло 10 хв на те,щоб зробити замовлення прийшлось прочекати ще 15 хв..але після того встати і вийти бо після 15 хв так і ніхто не підійшов. при тому,що ми були об 11.20. людей було в закладі не багато. тому закладу видно відвідувачі не потрібні..
Пожаловаться
Таня Шпікула 5.0
22 июня 2016
А ще головне, у закладі є дитяча кімната з іграшками. Поки батьки відпочивають, дітки мають чим зайнятися...
Пожаловаться
Таня Шпікула 5.0
22 июня 2016
Мій улюблений заклад. Тут є і піци, і суші, і наливки, а особливо мені до смаку пивний сет (нарізки до пива). Завжди багато людей, а це значить тернополянам заклад припав до душі... Рекомендую відвідати
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Кафе, бары

Смотреть