Gorgany.com Тернопіль

5 отзывов Добавить отзыв
Если вы хотите приобрести качественное снаряжение для активного отдыха для вас в Тернополе работает магазин сети туристического снаряжения "Gorgany.com" - официальный представитель в Украине... Узнать больше
ул. Богдана... Показать
gm
(0352) 42 32 xx Показать
http://www.gorgany.com/ternopil
$ $ $
Отзывы (5)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Vitalij Pentsak 4.5
05 ноября 2015
якісні товари, світові бренди і суперовий персонал. і ще дуже великий плюс магазину за те, що постійно підтримує спортивні акції в місті (біг, вело і інш.) чим допомогає долучати до спортивного способу життя різні верстви населення і таким чином підтримує соціальну складову розвитку міста!
Пожаловаться
Марія Шаплай 5.0
03 ноября 2015
Дуже крутий магазин якісно нового рівня. Про товари і обслуговування й говорити не потрібно - все на вищому рівні. Хочеться додати, що це магазин-друг, який завжди підкаже, дасть мудру пораду, до якого хочеться зайти, і який завжди вигадує якісь цікавинки, щоб тобі було цікаво! :)
Пожаловаться
Marianna Prysiazhna 4.8
02 ноября 2015
Дійсно якісні товари за розумною ціною. Ввічливий і уважний персонал, який добре знає свою роботу. Діють знижки постійним клієнтам!
Пожаловаться
Mike Onyshkiv 4.8
02 ноября 2015
Персонал допоможе вибрати необхідну річ. Для постійних клієнтів діють знижки. Купляв і перевірям. Рекомендую всім магазин Горгани у Тернополі.
Пожаловаться
Ромко Задорожний 4.5
02 ноября 2015
Чудовий вибір спорядження та одягу і дуже уважні та привітні консультанти. Рекомендую;)
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Товары для активного отдыха

Смотреть