ViP Сервис, сервисный центр

6 отзывов Добавить отзыв
Основой деятельности сервисного центра ViP-компьютеров является предоставление услуг по ремонту компьютерной техники, ноутбуков, мониторов, оргтехники, GPS оборудование, радиостанций. Установка и нас... Узнать больше
ул.Танцорова... Показать
gm
(0352) 42 80 xx Показать
Отправить e-mail
http://vip.te.ua/
$ $ $
Отзывы (6)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Mykhaylo Feshchur 5.0
09 декабря 2015
Будь-який улюблений заклад починається з атмосфери! А атмосферу тут задає класна команда хороших і щирих людей!!! Успіхів і хороших клієнтів Вашому колективу!!! Шаную, ціную, поважаю!!!
Пожаловаться
Андрій Питляр 5.0
30 октября 2015
Найкращий комп`ютерний сервіс в Україні.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Пожаловаться
Остап Ярка 4.0
20 октября 2015
Tim Artemyev Дякуєм за Ваш відгук. Я як керівник, запевняю Вас що Ваш ноутбук був протестований, Вам були показані фотографії "внутрощів" Вашого ноутбука, були вказані місця залиття рідиною, були вказані можливі проблеми з живленням. На рахунок тестування, Вам повідомили що тест "НА МАКСИМАЛЬНИХ" означатиме довести старенький ноутбук в "гріб", так Ваш ноутбук почав відводити більше тепла ніж колись по причині повної засміченості охолоджувальної системи. Подальше тестування його в нашому сервісі було беззмістовне. Якщо ви надалі матимете скарги на виключання через перегрів - звертайтеся, діагностика безкоштовна.
Пожаловаться
Tim Artemyev 2.0
21 сентября 2015
Віддав ноут на чистку та тестування температури. Ноут ніби-то почистили, про тестування не впевненний, бо все одно грієтся. Більше до них не пійду і іншим не пораджу.
Пожаловаться
Анонім 1.0
10 декабря 2014
Верніть оперативку!!!!!!!!!!!!!!
Пожаловаться
Таля 5.0
22 мая 2014
Швидкість обслуговування і якість - ось так
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Ремонт компьютеров и и офисной техники

Смотреть