KidStock, магазин детской одежды

2 отзыва Добавить отзыв
KidStock, магазин детской одежды - фото 1
KidStock, магазин детской одежды - фото 2
KidStock, магазин детской одежды - фото 3
KidStock, магазин детской одежды - фото 4
Каждая стильная мама хочет, чтобы ее ребенок выглядел модно и практически одновременно. Но, к сожалению, современные реалии таковы, что не всегда есть средства на хорошую одежду. Стоковый магазин детс... Узнать больше
пр-т. Коцюбинского... Показать
gm
(096) 19 02 65xx Показать
$ $ $
Отзывы (2)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Алеся Дымкова(Вознюк) 3.5
23 октября 2016
Доброго вечора! Хотіла би Вам подякувати за такий класний магазин в якому чудовий асортимент, ціни дуже гарні. Ви СУПЕР. Але я також поділяю погляд "базарных баб" стосовно Вашого персоналу. Коли заходжу в Ваш магазин, відчуття, що я знаходжуся у продавців вдома. Стосовно того, щоб щось запитати, я взагалі мовчу. Було б не погано почувати себе бажаним покупцем.
Пожаловаться
Олена 2.5
26 мая 2016
Доброго дня. Хочу поділитися своїми враженнями про персонал магазину kidstock, що по вулиці Івана Бевза, за "Петроцентром". Там працюють базарні дівчата, які постійно коментують відвідувачів магазину, які вийшли. Інколи, думаю, що ж вони про мене зараз скажуть, як я вийду?! Також вони, дуже голосно обговорюють свої проблеми, по телефону чи між собою, додаючи матюки, не дивлячись, що це дитячий магазин. Консультацію, там може отримати тільки чоловік, який завітав без дітей)). А ще вони дуже полюбляють прибирати (мити підлогу і вікна), коли в магазині повно батьків з дітьми і усім своїм виглядом показувати, як вони всі їм заважають)). Директору магазину, раджу провести навчанням персоналу, бо не дивлячись на гарні ціни і асортимент в магазин не хочеться заходити. Дякую.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Детские магазины

Смотреть