ВОСТК ТСО Украины АВТОДРАЙВ

14 отзывов Добавить отзыв
ВОСТК ТСО Украины АВТОДРАЙВ - фото 1
ВОСТК ТСО Украины АВТОДРАЙВ - фото 2
ВОСТК ТСО Украины АВТОДРАЙВ - фото 3
ОСТК ОСОУ Предлагает обучение водителей кат .: В; Местоположение: центр города (район Главпочтамта) Форма обучения: вечерняя, индивидуальный график обучения практическому вождению в удобное для Вас... Узнать больше
ул. Освобождения... Показать
gm
(0432) 67 05 xx Показать
Отправить e-mail
vk.com
http://avtodrive.vn.ua/
$ $ $
Отзывы (14)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Людмила 5.0
07 октября 2016
Автошкола має прекрасне співвідношення- "ціна-якість". Тут ви отримаєте професіональну підготовку, що дозволяє здати іспит з першого разу. В автошколі працюють чудові фахівці і талановиті педагоги. Мені дуже сподобалися теоретичні заняття, бо педагог заставляв нас вчитися. Згадуючи звичайну школу, де всі намагалися хоч щось вивчити на уроці, то тут такий варіант не проходив)))) І це класно!!!! Ще раз хочу згадати викладача теоретичного курсу - це людина, яка дійсно знає свою роботу, просто і доступно викладає матеріал, а для кожного, хто хоче навчитися, він все пояснить декілька раз, якщо щось не зрозумів, це дійсно людина і викладач з Великої букви. Я ще раз Вам дякую за хороші і цікаві заняття!!! В цій автошколі є гарні викладачі, які є водіями, тому Вам буде легше зрозуміти правила, адже кожен урок буде проходити цікаво. Ще раз дякую за терпіння,бо напевно потрібно бути ще й психологом, щоб до усіх знайти підхід у такому навчанні. Успіхів вам і чемних учнів.
Пожаловаться
Винницкий Андрей 5.0
01 октября 2016
Учился в этой автошколе. Всё очень понравилось! Четко объясняют теорию и практику!
Пожаловаться
Королёва Алина 5.0
07 сентября 2016
Заклад з підготовки водіїв, після закінчення якого, впевненно почуваєш себе на дорозі! Рівень подачі теорії та практичних занять на найвищому рівні!!!! Школа, яка заслуговує лише найкращих відгуків!!! Окрема вдячність інструкторам! Мельник Анатолій Вікторович та Баніт Василь Миколайович - майстри своєї справи!!!
Пожаловаться
Андреева Света 5.0
06 июля 2016
На мою думку, це автошкола найвищого рівня! В ній мені подобається все!!! Лектатор заслуговує найкращих побажань та овацій!!! Сумлінно та старанно підходить до своєї роботи! Чудово роз'яснює навчальний матеріал і має жартівливий характер, що всій групі подобається! Хочу подякувати своєму інструктуру за терпіння, адже це не легкий труд. Надіюсь, що я буду відмінним водієм та знання з автошколи мені необхідно знадобляться!!! Дякую автошколі за теплий персонал!
Пожаловаться
Шманин Юра 5.0
18 апреля 2016
Найвищий рівень теорії та професіоналізм практики! Все на 100%.
Пожаловаться
Дячок Юрий 5.0
17 апреля 2016
З цією автошколою ви будете впевнено почувати себе на дорозі. Мельник Анатолій Вікторович вчитель, який має індивіндуальний підхід до кожного студента. Лекції проходять завжди на позитиві, інформація подається в доступному форматі. Всім рекомендую навчатись саме у цій школі!!!
Пожаловаться
Шелухина Юлия 5.0
17 апреля 2016
Я ни разу не пожалела, что пошла именно в эту школу! Отдельное спасибо за спартанское терпение и понимание Анатолию Викторовичу-инструктору высшей категории! И спасибо за приятный бонус-бесплатное посещение тира.
Пожаловаться
Танасийчук Даша 5.0
17 апреля 2016
Самая замечательная автошкола в городе)))) Прекрасные инструктора, приветливый персонал, обучение на наивысшем уровне!! Индивидуальный подход к каждому ученику!!! Ни в одну минуту не пожалела что пошла именно сюда. Именно здесь становятся профессионалами. Всем рекомендую!!!!!
Пожаловаться
Федорук Василь 5.0
12 апреля 2016
Самая лучшая автошкола в городе.
Пожаловаться
Приймак Дима 5.0
09 апреля 2016
Автошкола АвтоДрайв просто бомба, все на високому рівні, рекомендую!!!
Пожаловаться
Пышна Ира 5.0
29 марта 2016
Дуже хороша автошкола, я не навчалась в інших, але результатом задоволена!!! Кожного разу хотілось ходити на лекції та водіння. Анатолій Вікторович - професіонал, який постійно дає, навіть, більше ніж ти очікуєш). Раджу усім знайомим).
Пожаловаться
Савінова Юля 5.0
16 марта 2016
Супер-школа!!! Викладачі - професіонали своєї справи. Я пишаюсь, що навчаюсь саме у цій школі! Всім раджу)
Пожаловаться
Yulia Kopitko 5.0
11 марта 2016
Найкраща автошкола міста, яка заходиться в центрі міста. Викладацький склад вражає високим професіоналізмом та своєю майстерністю. Теорія викладається в простій та доступній формі. На всі заняття йшла із задоволенням, адже вони проходили цікаво, невимушено та весело. Щодо практики - це взагалі дивовижно. Інструктор пояснював все доступно та зрозуміло, він фантастичний водій, добре навчає, на всі питання щодо водіння відповідає по суті і мега зрозуміло, завжди піднімає настрій своїми жартами та розповідями. Мене вразило його терпіння та вміння пояснити. Щиро дякую неперевершеному інструктору за здобуті мною навики і гарно проведений час. ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую за терпіння, уважність та розуміння. Дякую усім тим, хто причетний до створення та існування цієї школи. Ви робите добру справу, навчаючи, ви зменшуєте кількість небезчних ситуацій на дорозі. Рекомендую всім дану автошколу.
Пожаловаться
Галинка Черевчук 5.0
10 марта 2016
Прекрасні викладачі, справжні професіонали своєї справи!) Дуже вміло, доступно і ясно подавали матеріал як теоретичний, так і практичний))
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Автошколы

Смотреть