Винницкий институт университета "Украина"

14 отзывов Добавить отзыв
Виницкий институт Университета "Украина" - фото 2
Виницкий институт Университета "Украина" - фото 1
Винницкий институт университета "Украина" - фото 2
Винницкий институт университета "Украина" - фото 4
Направления обучения: Журналистика Документоведение и информационная деятельность Психология Социальная работа Физическая реабилитация Финансы и кредит Менеджмент Учет и аудит Правоведение Программы д... Узнать больше
ул. Первомайская... Показать
gm
(0432) 67 69 xx Показать
Отправить e-mail
facebook.com
http://vsei.vn.ua
$ $ $
Отзывы (14)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Кучма Оксана 5.0
03 июля 2016
Чудовий вищий навчальний заклад. Досвідчені викладачі. Помірні ціни. Якщо Вам потрібні знання і навички по обраній Вами спеціальності, то Вінницький інститут Університету “Україна” - це ВНЗ, який Ви шукаєте. З особистого досвіду: навчалась саме в цьому закладі і не шкодую. Дякую всім викладачам за вашу роботу та терпіння.
Пожаловаться
Марцинюк Женя 5.0
17 февраля 2016
Чудовий університет. Гарне ставлення до студентів, хороші викладачі)
Пожаловаться
Hanna Davydenko 5.0
31 марта 2015
Шановна Марино Мельник, щоби Ви не керувалися чутками ("ще кажуть....") ми Вас запрошуємо до себе: щосуботи БЕЗКОШТОВНО у нашому інституті проходить за підтримки посольства США в Україна "Школа лідерів" , тренувальні ЗНО з української мови та літератури, математики та історії... Є можливість навчання по програмам за державний кошт.... І взагалі, інститут виконує багато соціальних місій, про які, я упевнена, Ви багато чули. Не вірте усьому тому, що кажуть :-)
Пожаловаться
Ілона Гербер 3.0
30 декабря 2014
Цей університет не дає гарної підготовки та фахово-спеціальних знань. Так для галочки та для кількості університетів у нас у місті. Ще кажуть, що там не знання, а гроші керують усім!( Печаль((
Пожаловаться
Маша 5.0
31 октября 2014
Класний універ, весело, багато друзів, викладачі нормальні, добре до студентів відносяться. Багато можливостей вчити мову і їхати закордон особливо в Польшу.
Пожаловаться
Чернишова Ольга 4.8
30 октября 2014
Чудова ініціатива університету - програма подвійного диплому. Це можливість отримати диплом європейського зразка, вивчити декілька мов, отримати безцінний досвід спілкування в міжнародному середовищі. Диплом іноземного ВНЗ - це серйозний фундамент майбутньої успішної кар"єри.
Пожаловаться
Люда 5.0
30 октября 2014
Нормальна ціна.Є безкоштовна польська мова.Викладачі дуже добре ставляться до студентів.Багато цікавого: КВК, екскурсії, спортивні клуби,гуртки.
Пожаловаться
Олена Левчишина 5.0
29 октября 2014
Вінницький інститут Університету "Україна" - вищий навчальний заклад, де цінують кожного студента. Для студентів створені всі можливості відкрити для себе світ: це і курси поглибленого вивчення іноземних мов, можливість навчання за програмою подвійного диплому, можливість проходження стажування за кордоном.
Пожаловаться
Viktoriya Volos 4.5
29 октября 2014
Багато викладачів з практичним досвідом - знають, що згодиться для професійного майбутнього
Пожаловаться
Luzzy 4.3
29 октября 2014
гарні люди, приємна атмосфера, нові знання
Пожаловаться
Олег Соць 5.0
28 октября 2014
Писав запити про вступ до кількох університетів. "Україна" - єдиний університет, з якого швидко отримав відповідь - наступного дня. Приваблюють умови навчання, доступна ціна, люб"зність викладачів. А ще можливість отримати одразу два дипломи - український та європейський.
Пожаловаться
Юрий Осийский 5.0
28 октября 2014
В Університеті «Україна» активно й цілеспрямовано залучаються до наукових досліджень молоді науковці, для яких встановлені відповідні премії, регулярно проводяться науково-практичні конференції, засідання «круглих столів» тощо.
Пожаловаться
Zaremblyuk Victoria 5.0
28 октября 2014
Прекрасний ВУЗ з прекрасними викладачами і привітними студентами!
Пожаловаться
Юрий Осийский 5.0
28 октября 2014
Студенти інституту на заняттях з фізкультури відвідують басейн «Авангард». При інституті діє автошкола. Студенти паралельно отримують права на водіння автомобіля категорій А, В, С. Для студентів інституту 10% знижки. В інституті діє Центр фізичної реабілітації «Україна», Психологічний центр «Інсайт», Юридична клініка, Академія міжнародного співробітництва з креативної педагогіки, директором якої є доктор педагогічних наук, професор Чернілевський Д.В. До складу академії входять близько 200 провідних учених і педагогів України та зарубіжжя.
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Высшие учебные заведения

Смотреть