Индиго, фотостудия

3 отзыва Добавить отзыв
Индиго, фотостудия - фото 1
Индиго, фотостудия - фото 2
Индиго, фотостудия - фото 3
Уже давно фотостудия "Индиго" работает в Виннице. Услуги фотостудии: - художественное фото, - свадебные фото (в студии или выезд), - видео- и фотосъёмка мероприятий, - фотокнига, - пор... Узнать больше
ул. Козицкого... Показать
gm
(0432) 69 69 xx Показать
vk.com
http://photostudio-indigo.org.ua
$ $ $
Отзывы (3)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Рыбаченко Анна 5.0
15 июня 2016
Мені дуже сподобалось. Працюють дійсно професіонали, фотографи вміють робити свою справу якісно. Результатом фотосесії була на 100%. Не одноразово чула негативні відгуки, але це все індивідуально в кожного свої вимоги. Для мене співвідношення ціни і якості найкраще на території Вінниці.
Пожаловаться
ірина філімець 1.8
15 июня 2016
Вкрай незадоволена. Я не можу сказати , що там працює не те що професіонал , навіть кваліфікований працівник. Я приїздила на обробку і вказувала фотографу на такі речі....В результаті оплатила 4 фото, а забрала лише 3. Моєму терпінню прийшов кінець - я залишила фото з бліками на обличчі (таке враження, що в мене на обличчі лишаї) Це не те що фото - це спотворення!!!!!! Буду продовжувати свої публікації, щоб застерегти людей.
Пожаловаться
Горобчук Елена 5.0
24 ноября 2015
Приходили з сином на фотосесію. І атмосферою, і результатами залишились дуже задоволені. Фотограф дійсно знавець своєї справи! На згадку залишились неповторні моменти!!!!!!!
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Фото, видео услуги

Смотреть