Дастоша, детское игровое кафе

5 отзывов Добавить отзыв
Дастоша, детское игровое кафе - фото 1
Дастоша, детское игровое кафе - фото 2
Дастоша, детское игровое кафе - фото 3
Детское игровое кафе "Дастоша" - идеальное место для праздника. Это волшебный детский городок, в котором каждый ребенок найдет себе занятие по вкусу - катание на горках, прыжки на батуте, ез... Узнать больше
ул. 600-летия... Показать
gm
(0432) 50 88 xx Показать
$ $ $
Отзывы (5)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Дастоша Дастоша 5.0
01 сентября 2016
Святкували День Народження у Дастоші. Діткам все сподобалося, особливо автотрек! Мами теж залишилися задоволені))) Ціни помірні, меню як енциклопедія - є все і на будь-який смак, за це окремо дякуємо! Офіціанти молодчинки!
Пожаловаться
Дудник Олексадр 4.0
23 августа 2016
Святкували в серпні День народження дитини. Все ніби й нічого: офіціанти привітні і швидко виконують замовлення, нормальна атмосфера, але коли накрили на стіл... До нас приєднались ще неочікувані гості (яких ми зовсім не бажали бачити) - ЗДОРОВЕЦЬКІ СОННІ МУХИ. Вони лазили скрізь по стравах. На мої притензії персонал тільки знизував плечима, мовляв, а що ми можемо зробити. Мені довелося стояти і відганяти цих мух пів свята. Згодом мух побільшало, і гості гидувались щось з'їсти, відмовляли дітей від їжі. Я, в той момент, відчувала себе так, ніби запросила дітей не в дитяче кафе, а в якусь дешеву забігайлівку, в районі базару-вокзалу. Доречі сік по 50 грн, узвар 35 - це добрий перебір. А фрукти літом, в сезон, коштують взагалі космос. Тепер, наврядчи, ми будемо там вживати їжу, якщо колись ще завітаємо. До речі, у мене запитання до адміністрації: а як часто прибираються, миються ігрові зони? (бо всі дітки пішли додому в носочках, які можна тільки викинути, а не відіпрати).
Пожаловаться
Дуднік Ксюша 4.8
26 июля 2016
Прийшли ми туди з дітьми, нам зразу нам все дуже сподобалось, особливо дітям, але потім виникла маленька проблема: моїй старшій 11 років, вага 29 кілокрамів, а машинки тільки до 25кг. Хоть би одну машину поставили би до 30кг, зато менший (7 років) був щасливий: напригався, налазився в лабіринті накатався в машинках. З природу аніматорів - супер. Тільки нема де їм розгулятись дуже мало містя. Офіцианти, дівчатка, ви просто вище всяких похвал, дякую вам дуже, діти бігают граються. ПОБАЖАНЯ: кафе хоть би зо 2 диванчика для батьків. І ми не Вінничани дітей привезли за 100 км, щоб зводити на фонтан. І до вас в кафе, шановна адміністація, меню трохи дороговато, крім піци, а вот сік вразив (50 грн за літру - це перебір), да і меню можна зробити простіше і дешевше)) А так все чудово, дякуємо вам за відпочинок!
Пожаловаться
Романова Машуля 3.3
27 ноября 2015
Много раз посещали. Очень довольны. Нравится что для малышей и детей постарше отдельные игровые зоны. Хорошо было бы, если бы для родителей сделали ещё отдельное меню,
Пожаловаться
Анастасия Сидоренко 5.0
27 августа 2015
Решили мы отпраздновать День рождения ребенка в Дастоше. Хорошо, что есть такие места. Не надо заморачиваться насчет готовки, игр. И детям весело, и родителям легче.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Кафе, бары

Смотреть