Шатро, кафе европейской и украинской кухни

3 отзыва Добавить отзыв
Шатро, кафе европейской и украинской кухни - фото 1
Шатро, кафе европейской и украинской кухни - фото 2
Шатро, кафе европейской и украинской кухни - фото 3
Шатро, кафе европейской и украинской кухни - фото 4
Кафе "Шатро" уютное кафе с отделкой из природных материалов, деревянными столами и лавками. Вкусная кухня, шашлык, мясо и рыба на мангале, овощи-гриль не оставят равнодушными самого изощр... Узнать больше
1-й провулок... Показать
gm
(093) 144 84 xx Показать
$ $ $
Отзывы (3)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Анна УКРАЇНКА 1.3
25 января 2016
Відвідавши цей заклад ви його ніколи не забудете, бо це просто жахливо. Хамовита барменша та некомпетентна офіціантка. Замовлення чекали довго. Те, що принесли, істи не хотілось. Шашлик як підошва посипаний купою сирої цибулі, оселедець не свіжий, але добряче пересолений, в салати входили найдешевші складові. До цього всього брудно: залипші столи, павутиння і пилюка, яку ніколи там не прибирали.А в туалеті зимою відкрите вікно. З самого початку вечора заграла музика (вона в них з 18.00), але краще б її взагалі не було-ніж така. Аппаратура ревіла настільки голосно, що не можливо було і слова вставити. Завивав якийсь чоловік похилого віку. Я не думала, що таке ще можна слухати... 90-ті роки вже закінчились,а в нього видно ностальгія залишилась: "Мурка", "Наколочка" да "Владимирский централ" і за цей жах з нашої компанії зняли додатково 49 грн (по 7 з чоловіка). Танцювати зрозуміло, що не було під що, дД і настрій зіпсувався повністю, найновіша пісня це "Белые розы" Шатунова. І за що скажіть ще платити? Змарнували свій час та викинули гроші. Пишу цей відгук для того, щоб інші не повторювали нашої помилки і не псували своє св"ято у цій забігайлівці.
Пожаловаться
Володимир 1.0
02 октября 2014
Це це шатро шо біля парку? Давно пора його гнати звідтіля!
Пожаловаться
Yuliya Smacheliyk
16 августа 2014
Очень громкая музыка, но не напрягает. В декоре есть хорошие идеи. Кухня неплохая, официанты вежливые. Шашлык понравился, я была довольна. Все неплохо, в общем.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Кафе, бары

Смотреть