Nok Ayt, пивной паб

18 отзывов Добавить отзыв
Nok Ayt, пивной паб - фото 1
Nok Ayt, пивной паб - фото 2
Nok Ayt, пивной паб - фото 3
«Nok Ayt» готов встретить Вас невероятным очарованием старины. В пабе Вы всегда можете познакомиться с последними новостями, посмотреть спортивные состязания на больших плазменных экранах. Узнать больше
ул. Кирова... Показать
gm
(0432) 50 77 xx Показать
facebook.com
vk.com
$ $ $
Отзывы (18)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Игорь Громада
26 июля 2016
Обідаю тут майже щодня. Дуже прошу... благаю! Змініть нарешті комплексне меню! Одні і ті ж страви вже в печінках сидять )) Особливо капуста у всіх салатах)
Пожаловаться
Viktoriia 3.0
27 июня 2016
Дуже повільний персонал - таке враження склалось після першого візиту закладу у суботу. Попри те, що наше замовлення було досить простим, його довелось чекати довго... Ще довше довелось чекати на рахунок, власне ми його і не дочекались - після 20 хв. очікування підійшли до барної стійки і розрахувались самі. Загалом обід у нас зайняв 1,5 години, хоча від моєї роботи даний паб знаходиться у 5 хв. ходьби. Сьогодні довелось знову відвідати даний заклад, оскільки поблизу немає інших, нормальних закладів де було б можна пообідати... Замовлення принесли швидше, ніж минулого разу, однак це було не зовсім те, що я замовляла. Замість млинців з бананом і шоколадом я отримала млинці з карамеллю. Я розумію, що можливо у них закінчився шоколадний топінг, але про таке потрібно попереджувати! Попри те, що інтер'єр там затишний, відвідувати даний заклад у мене більше бажання немає!
Пожаловаться
Nadiia 2.0
27 июня 2016
Дуже прикро, що при такому симпатичному інтер’єрі та непоганій кухні, заклад має такий надзвичайно неякісний та неорганізований сервіс (якщо це взагалі можна назвати сервісом). При першому візиті у заклад, наше замовлення довелося чекати біля 40-ка хвилин, хоча воно було невелике та складалося із простих страв. Для порівняння, у будь-якій пі церії подібне замовлення можна отримати протягом 15-и хвилин. Після отримання рахунку, прочекавши офіціантку 30 хв. (яку ми, до речі, так і не дочекались), нам довелося піднятися до барної стійки, щоб розрахуватись. Варто зазначити, що в той день у закладі було досить людно, тому ми дозволили собі списати такі «жирні» мінуси на завантаженість персоналу. Враження від другого візиту виявилися ще гіршими. Нічого нового та складного у приготуванні ми не замовляли, проте першої страви довелося чекати біля 30-и хвилин – трохи швидше ніж минулого разу  Приступивши до трапези, ми зрозуміли, що отримали не те, що замовляли. Не хотілося вчиняти скандал з цього приводу, та і часу не було, але я не розумію, як можна переплутати млинці з куркою та грибами із млинцями з шинкою та сиром О_о Протягом 5-ти хвилин з моменту отримання чеку офіціантка підходила двічі за розрахунком. Разом з тим, прибирати використані серветки, які демонстративно лежали на нашому столику з самого початку, вона так не спішила. Єдиною великою перевагою цього закладу є його місце розташування, адже довкола ви не знайдете жодної цивілізованої альтернативи. Проте, як на мене, краще залишитися голодною чи поїхати кудись далі, ніж заплатити чималі кошти за суцільне розчарування. Адже, якою б смачною не виявилась страва, при такому негідному сервісі ви не отримаєте жодного задоволення. Вердикт: ДУЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Пожаловаться
Roman Kernitskiy
30 ноября 2013
Уютно, красиво. Отличный кофе и блинчики! Внимательный персонал! ))) Обязательно прийду на салат "Цезарь" и посмотреть с друзьями футбол или бокс!
Пожаловаться
Elena Kononenko
05 августа 2013
неплохое заведение,но не удобно парковать машины,рядом трамвайные пути,а когда мы заказали лимонный фреш,нас обманули,сказав,что закончились лимоны,а потом украшали лимоном салаты и рыбу.только пиво.
Пожаловаться
Ваня Геч
10 июля 2013
Очень вкусный холодный чай из каркаде.
Пожаловаться
Tatyana Dvernitskaya
24 июня 2013
Заказали на завтрак 2 порции блинчиков, десерт и фреш. Фреш принесли через 15 минут, завтрак даже через полчаса мы не увидели. Посетителей при этом не было..
Пожаловаться
Антон Яковенко
23 июня 2013
Самое плохое заведение, в котором пока довелось побывать. Сок принесли разбавленный,еще и счет увеличили на 50 гривен. Коньяк вместо бутылки(130 грн) посчитали как 5 по 100 (175).
Пожаловаться
Boria K.
21 июня 2013
Лучший паб в Виннице!
Пожаловаться
Евгений Лапчук
17 мая 2013
17.05.2013 появилась окрошка.
Пожаловаться
Ярослав Левчук
09 апреля 2013
Очень приятные цены...Наличие автомойки безупречно большой плюс.Моя машину можна посидеть в спокойной обстановке попить чай
Пожаловаться
Matey Goyce
16 января 2013
Женя самый организованный и быстрый официант из тех, что я встречал. 13 минут от посадки, заказа полного комплекса, собственно насыщения и расчета с возвратом задачи. Феноминально!
Пожаловаться
Matey Goyce
15 января 2013
Wi-Fi точка стоит в нижнем зале.
Пожаловаться
Matey Goyce
27 декабря 2012
Да, лучший цезарь в Виннице.
Пожаловаться
Вад
08 июня 2012
Салат цезарь - белиссимо!
Пожаловаться
Oksana Ishchenko
21 мая 2012
Ужасно долго обслуживают. Официанта дождаться нереально.
Пожаловаться
Вад
08 мая 2012
В обiд - майже самообслуговування. Офiцiантка безтолкова
Пожаловаться
Oksana Ishchenko
03 апреля 2012
Уютный интерьер, вкусная кухня, приятное обслуживание. Недалеко от жд вокзала.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Кафе, бары

Смотреть