Плюшкин, столовый комплекс

5 отзывов Добавить отзыв
Плюшкин, столовый комплекс - фото 2
Плюшкин, столовый комплекс - фото 3
Плюшкин, столовый комплекс - фото 4
Приходите к «Плюшкину» в гости, ведь только здесь Вы сможете покушать в духе советской атмосферы. Быстро! Вкусно! Доступно! «Плюшкин» готовит все Сам! В лучших традициях здоров... Узнать больше
ул. 40-летия... Показать
gm
(0432) 43 75 xx Показать
Отправить e-mail
$ $ $
Отзывы (5)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Дерман Галина 4.5
22 июля 2016
Кухня смачна. Ціни порадували. Випічка і солодощі смачнющі ще й за таку низьку ціну. Хороший інтер'єр. Чистий туалет. Раджу відвідати!
Пожаловаться
Dmitriy Pogoreliy
07 декабря 2015
Можно перекусить за небольшие деньги.
Пожаловаться
Аврора Цезарук 3.8
22 июля 2015
Яскрава будівля на Сорокаріччі з не менш яскравою назвою "Плюшкін". Принцип вибору блюд як у радянській їдальні - з роздачі, а у кінці сидить касир, проводить швидкий розрахунок. Готують, безумовно, заздалегідь, потім розігрівають у мікрохвильовці.Іжа доволі смачна, середні ціни. Окремої уваги заслуговує інтер'єр, як для їдальні, дуже непоганий.
Пожаловаться
Ілона Гербер 3.8
21 июля 2015
Назва закладу мила, як і сам заклад - милий, затишний і привітний! Є два зали: один, де можна смачно пообідати і один зал, де можна поласувати смачною домашньою кондитеркою і випічкою. Ціни середньостатичні, хоча є заклади, де можна поїсти й дешевше. Сам фасад "Плюшкіна" малопомітний. Всю увагу привертає до себе фастфудовська забігайлівка зі столиками на вулиці. Але інтер'єр не розчарував.
Пожаловаться
Slavik Dolenko
18 июля 2013
Лимонный торт не фонтан. А курица с ананасом готовится из отбивной, которую с сыром и ананасом греют в микроволновке :( А еще тут вай-фай, чем в принципе, мало кого сейчас можно удивить, но все таки есть :) Очень простое и душевное заведение. Студенческое кафе, с приемлемыми ценами, качеством продуктов и самое приятное: можно прийти со своими закусками к пиву.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Кафе, бары

Смотреть