Медивин, медицинский центр

6 отзывов Добавить отзыв
ул. Пирогова... Показать
gm
(0432) 52 47 xx Показать
vk.com
http://www.medivin.com.ua/
Скачать прайс
$ $ $
Отзывы (6)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
jmh 1.0
22 августа 2016
В рабочий день все их телефоны НЕ ОТВЕЧАЮТ! Шаражкина контора!
Пожаловаться
Леонидова Яна 4.5
20 июля 2016
Все супер. Узі класне. Обслуговування привітне. Рекомендую.
Пожаловаться
Тлока Світлана 5.0
28 ноября 2015
Супер узі і привітний персонал
Пожаловаться
Ира 3.3
13 ноября 2015
как и все мед. клиники нашего города - жестко разводят на деньги. сразу видно, что начальство не занимается клиникой соврешенно!
Пожаловаться
Анонім 3.0
27 августа 2015
Щойно із клініки.Залишилась не задоволена організацією роботи адміністраторів. Напередодні записалась до мамолога, з часом передзвонила для уточнення питаннь. В мене взяли телефон та підтвердили запис.я перша в черзі. В день прийому адміністротор перевірила моє прізвище по запису. відправила під кабінет. там я просиділа хвилин 15 і не витримавши більше(лікаря не було в кабінеті) запитала у адміністраторів про лікаря. Адміністратор раптово згадала, що він на операції. Я запитала , навіщо вони брали мій номер телефону в такому випадку? Це не державна установа. де лікар то присутній , то відсутній і під кабінетом можна просидіть вічнічсть. Тай операції плануються заздалегіть , потрібно бути більш організованіше, та ставитись до клієнтів ,як до" гаманців" А тут , сидиш нервуєшся , сам візит змушує привести думки до порядку ,налаштуватись.... Пішла, так і не відвідавши лякаря
Пожаловаться
sonya 5.0
09 ноября 2014
приехали из другого города (есть с чем сравнить). Потом лечились в Медивине (операция по гинекологии и лечили бесплодие). Сейчас ждем малыша. Внимание и профессионализм. Цена/качество - рекомендуем. Нравится система скидок.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Частные клиники

Смотреть