Слон, автомойка

3.6
Персонал
3.6
Неплохо
Цена
3.6
Неплохо
Качество
3.6
Неплохо
16 отзывов Добавить отзыв

Автомойка «Слон» работает по системе самообслуживания. Клиенты покупают жетоны, опускают их в обменник, выбирают программу и самос ... Читать дальше

Контакты
Спасибо, мы проверим

Отзывы о Слон, автомойка (16)

Новые рейтинг Полезные
Vasyl Blyshchuk
Vasyl Blyshchuk
15 июля 2018
Хороший варіант якісно і самостійно помити авто. Реально дешевше на 50%-70% ніж миє найманий персонал на мийках (але при умові, що ви вже натренувались) Один мінус, часто бувають години пік. З другого боку плюс - мийка цілодобова...
Анатолій Грищенко
Анатолій Грищенко
09 июля 2018
Сучасна автомийка для тих хто не довіряє своє авто нікому,та звик у всьому покладатися тільки на себе при цьому любить чистоту, та не проти докласти до цього руки.Із мінусів проблема розміняти гроші.
Evgeny Naida
Evgeny Naida
01 мая 2018
Потрібно вже другу відкривати через постійні черги. Взагалі нормальна мийка - сильний натиск води. В Києві є аналоги де вода виливається як з шлангу і помити нереально, а тут круто. якщо наловчитися, то вистачає одного жетону.
Alex Novyckij
Alex Novyckij
16 апреля 2018
Если вам надо пескоструй, тогда вам мойка понравится. А так нормально вымыть машину даже за 125 грн (один жетон 25 грн на 100 сек) не получится. В боксах грязно, крепления на коврики обломаны, вместо 4, всего 1-2. Когда-то было нормально, а сейчас... Показать полностью
Maksym Katsovets
Maksym Katsovets
07 апреля 2018
Стоимость жетона - 25грн. Обменять крупные купюры возможности нет и автомат задачи не выдает. Оплатить картой тоже нельзя. Всегда нужно учитывать этот момент.
Вадим Янчук
Вадим Янчук
10 марта 2018
Був богато разів. Зручно що цілодобово. Якось зимою знайомі зателефонували, що примерзли тормозні колодки на стоянці Глобал. Порекомендував цю мийку, були вдячні. Обладнання потребує оновлення.
Анатолий Хоменко
Анатолий Хоменко
03 февраля 2018
Мыл авто в мороз. Пистолет для продувки воздухом был оторван. Воздух не работал не в одном боксе.
Андрей Шувера
Андрей Шувера
26 января 2018
Якщо на початку як для мийки із самообслуговуванням були ціни приємливі, то зараз ціни на жетони я вважаю зависокі. Для того щоб нормально помити авто (на приклад в мене універсал) потрібно 3 жетони + сам миєш, що в моєму випадку виходить майже те са... Показать полностью
Дмитрий Стасюк
Дмитрий Стасюк
11 декабря 2017
Єдина в Житомирі мийка самообслуговування. Не дуже якісно та оптимально зроблені перегородки між боксами, внаслідок чого бруд з інших авто потрапляє до вашого боксу.
Юрій Стовбун
Юрій Стовбун
24 октября 2017
Влаштовує все окрім піни, раніше була кращої якості. За дві монетки можна спокійно помити бусик ,з піною та гарячою водою. Рекомендую
Супрунчук Дима
Супрунчук Дима
15 сентября 2017
Нещодавно з'явилося металеве з'єднання на шланзі пістолета, яким можна пошкодити фарбу автомобіля, або вибити скло. Будьте обережні!!!
Aleksandr Tolochko
Aleksandr Tolochko
06 марта 2017
1 жетон - 20 грн., уже
Aleksandr Tolochko
Aleksandr Tolochko
06 марта 2017
Как вариант - если нужно помыться ночью или рано утром или на всех остальных мойках занято (тут очередь очень быстро идёт)
Oleg Pryymachuk
Oleg Pryymachuk
18 января 2014
Моя демонстрация как искупать "коня" за 10 грн. : http://youtu.be/w6m3WidD8ds
Alexander Verbovsky
Alexander Verbovsky
19 апреля 2013
Не выгодно, если Вы хотите основательно помыть грязное авто. Выгодно, если авто в пыли и необходимо просто освежить внешний вид за пару минут.
Oleg Pryymachuk
Oleg Pryymachuk
04 марта 2013
Если шустро бегать с "копьём" то можно успеть помыть "коня" за 10 грн. :)
Контакты
пр-т НезависимосXX Показать
Показать {{ phone.phone }} Номер телефона