Капитошка, центр раннего развития ребенка

4 отзыва Добавить отзыв
Капитошка, центр раннего развития ребенка - фото 1
Капитошка, центр раннего развития ребенка - фото 2
Капитошка, центр раннего развития ребенка - фото 3
Центр раннего развития Капитошка предлагает программы всестороннего развития Вашего ребенка. Мы поможем Вашему ребенку лучше узнать окружающий мир, выучить иностранный язык, развить речевые способн... Узнать больше
ул. Киевская... Показать
gm
(067) 656 52 xx Показать
Отправить e-mail
http://kapitoshka.at.ua
$ $ $
Отзывы (4)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Бониславская-Галлина Анна 5.0
23 октября 2016
Отличное место для развития деток. Хороший педагогический подход, теплота доброта и любовь...
Пожаловаться
Колосовская Ольга 5.0
10 октября 2016
Я дуже задоволена тим, що моя дитина відвідує цей заклад: - я маю прогулянку містом, а не тільки в межах кварталу де проживаємо; - дитина спілкується з іншими дітками (ми ще садок не відвідуємо); - кожного разу нові ігри та завдання - в дома вдосталь часу немає для того щоб вигадувати щось нове; - різноманітність методичного матеріалу - я просто не зможу в дома зберігати таку кількість забав; - захоплення моєї дитини - ви б бачили цей блиск в очах дитяти коли ми збираємось в Капітошку; - були в інших 2-х розрекламованих школах - чи то моя дитина не посидюча, чи то до нас не знайшли підхід, чи то ми попали в давно сформовані групи - все не те. Все пізнається в порівнянні. - а тепер НАЙГОЛОВНІШЕ - розвиток дитини - він дійсно є, чітко простежується в діях і вчинках моєї дитини. Постійні компліменти і захопленя зі сторони- а це і батькам приємно. Отже - рекомендую.
Пожаловаться
♛❤ UA ❤♛ 5.0
10 октября 2016
Мені як мамі важливо не просто розвивати свою дитину, а важливий сам процес, методика, методичні матеріали, викладачі та оточення, індивідуальний підхід.... В пошуках найкращого дитячого центру ми зупинились саме на "Капітошка". Тут все найкраще та найсучасніше. А що ще є важливим - отримані знання можна з легкістю закріплювати вдома, не витрачаючи багато часу та фін. витрат. Час, що ми проводимо в Капітошці проминає на одному подиху, дитина задоволена та щаслива. Ми сюди йдемо як на свято. Нам все дуже подобається. Ми з донею - рекомендуємо центр "Капітошка".
Пожаловаться
Анонім 5.0
11 марта 2015
Просто замечательный центр в нашем городе. Преподаватели имеют потрясающий подход к детям (и к родителям тоже). С этого центра Ваш ребенок пойдет в школу хорошо подготовлен (и морально тоже). Рекомендую всем.
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Центры развития ребенка

Смотреть