Курсы иностранных языков Langoo

4 отзыва Добавить отзыв
ул. Львовская... Показать
gm
(068) 030 05 xx Показать
Отправить e-mail
facebook.com
vk.com
http://langoo.com.ua
$ $ $
Отзывы (4)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Valentin 5.0
22 февраля 2016
Своєрідний стиль навчання, розвиває розмовну мову і вміння пояснити іншими словами. У мене тут було близько 24 годин індивідуальних занять з англійської мови, курси допомогли краще освоїти англійську мову як граматичний так і розмовний рівень. Можу виділити такі переваги в навчанні на цих курсах – індивідуальний підхід, чудові викладачі, можливість навчатись по суботам, а також діє система знижок, що також порадувало. Валентин
Пожаловаться
Лахманюк Юлия 5.0
20 февраля 2016
Займаюсь на курсах уже місяць, методика викладача Юлії з турецької мови дуже подобається, чудовий викладач. Заняття проходять в доброзичливій атмосфері )) робота продумана.
Пожаловаться
Федоренко Кристина 5.0
28 января 2016
В мене початковий рівень англійської мови, дуже переживала чи зможу вільно спілкуватись. Чудовий підхід до викладання мови та активна робота за 2 місяці дозволила спілкуватись (!!!) і мене розуміли мої закодонні друзі )). Дуже подобається індивідуальний підхід Langoo до кожного клієнта.
Пожаловаться
Кутень Наталия 5.0
27 января 2016
Школа чудова, всім раджу. Я навчаюсь на курсах в групі з англійської. Дуже подобається підхід викладача Марини до подачі матеріалу. Її вміння доступно і просто пояснювати правила, цікаво і різноманітно вести урок. Доречі, тут підходять індивідуально до кожного учня, подають саме необхідну для вивчення мови інформацію.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Курсы иностранных языков

Смотреть