WinWin Cambridge Educational Center, курсы английского языка

91 отзыв Добавить отзыв
WinWin - первый в Житомире центр подготовки к Кембриджским экзаменам и курсы английского языка. Мы - молодая современная компания, целью которой найти индивидуальный подход к каждому клиенту и научить... Узнать больше
ул.Большая... Показать
gm
(063) 117 72 xx Показать
Отправить e-mail
facebook.com
vk.com
http://winwin.zt.ua
$ $ $
Отзывы (91)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Viktoriia Viktoriia 5.0
01 октября 2016
WinWin - це супер-центр підготовки до здачі міжнародних іспитів) Якщо Ви прийдете сюди один раз, то захочете повертатися сюди знову і знову, адже атмосфера тут завжди привітна та позитивна. Кваліфіковані викладачі знайдуть підхід до кожного студента і допоможуть подолати йому всі складнощі у вивченні англійської мови. Приходьте і Ви не пошкодуєте:)
Пожаловаться
Яковчук Руслана 5.0
26 сентября 2016
якщо Вам потрібна англійська мова, але самому її вивчати нудно - WinWin чекає саме на Вас!) приємна атмосфера, індивідуально підібрана група, веселі заняття, смачна кава, привітні люди...це ще не всі позитивні моменти, які Ви знайдете саме тут) приєднуйтесь і Ви не пошкодуєте!)
Пожаловаться
Хандожко Лена 5.0
14 сентября 2016
WinWin-найкраще місце для вивчення англійської.якщо ти хочеш,щоб навчання було цікаве,атмосфера позитивна,а вчителі дружні- тобі саме сюди! 5 з 5-ти!
Пожаловаться
Макота Марьяна 5.0
14 сентября 2016
отличное место, с удовольствием хожу на занятия в WinWin c;
Пожаловаться
Зущик Саша 4.8
13 сентября 2016
Класна, позетивна і головне повчальна!) Кваліфіковані вчителі, які працюють з кожним, а саме надають якісні знання!) Привітні і гарні менеджери та адміни.) Смачна кава) Дякую winwin за знання та позетив)
Пожаловаться
Ходзінський Іван 5.0
24 августа 2016
WinWin - це завжди усміхнена та привітна команда, яка бажає допомогти тобі у вивченні іноземної мови. На уроках час минає швидко, завжди весело та комфортно. Адекватне співвідношення "ціна-якість", гарний сервіс та лояльне відношення до забаганок клієнта - робить WinWin - найкращим в Житомирі.
Пожаловаться
Tetyana 5.0
18 августа 2016
WinWin - очень яркий, современный и самый лучший центр, в котором можно не только повысить свой уровень английского языка, но и отлично провести время! Преподаватели дружелюбные, приветливые, позитивные и энергичные! Атмосфера очень тёплая! Очень рекомендую!
Пожаловаться
Marina Alasania 5.0
18 августа 2016
подобається те, що можна підібрати групу на будь-який час і, навіть, на 19 30))а ще ніколи не забуду наші уроки)і регулярні походи на фільм англійською)
Пожаловаться
Tetyana 5.0
18 августа 2016
На мою думку, WInWin - це найкращий центр, в якому можна якнайякісніше підготуватись до міжнародних іспитів та підвищити свій рівень володіння іноземною мовою. Мені дуже подобаються заняття, бо ми безперервно спілкуємось один з одним і я більше не відчуваю в собі страху говорити англійською мовою. Все це завдяки чудовим викладачам WinWin!
Пожаловаться
Світлана Цалковська 5.0
18 августа 2016
Сучасні знання та цікаві матеріали! + приємна атмосфера, що не менш важливо!:)
Пожаловаться
Марина Пидоненко 5.0
12 января 2016
Если выбирать школу для изучения английского, то однозначно правильный выбор это WinWin. Замечательные преподаватели, интересно построен урок(иногда 1,5 часа пролетают очень быстро), изучать английский в WinWin одно удовольствие. Всем советую!!
Пожаловаться
Ноник Марина 5.0
10 декабря 2015
Моє перша враження про WinWin - чудове. Дуже привітний персонал. За пів години я змогла пройти тест та дізнатися свій рівень англійскої мови, поспілкуватися с майбутнім вчителелем. Та провчившись перший місяць, можу впевнено сказати : " Я буду навчвтися у цій школі та покращувати свої знання". Рекомендую, як для студентів, так і для власників власного бізнесу.
Пожаловаться
Оржеховская Ольга 5.0
26 ноября 2015
Вивчаю польську і підтягую англійську. Що дійсно радує, так це мага позитивна атмосфера, емоційне та тематичне розмаїття уроків і якість знань. Виходиш - і почуваєшся майже поліглотом)) Одним словом - я задоволена. Дякую команді ВінВін!!!
Пожаловаться
Цой Антонина 5.0
25 ноября 2015
Замечательная школа, прекрасные преподаватели! Учить английский с WinWin одно удовольствие!!!
Пожаловаться
Майдуда Анечка 5.0
25 ноября 2015
Хочете вивчити англійську, і не знаєте куди звернутися? Йдіть до WinWin - найкращі викладачі цього закладу вам в цьому допоможуть!
Пожаловаться
Marina Krizhanovskaia 5.0
24 ноября 2015
Найкраща школа англійської у Житомирі! Аналогів немає, креативна для нашого міста організація та індивідуальний підхід до кожного !! Рекомендую!
Пожаловаться
Boom_AG 5.0
24 ноября 2015
Дуже гарна школа! Рекомендую!!!
Пожаловаться
Favorite Ketchup 5.0
24 ноября 2015
змістовні знання, улюблені викладачі та цікаві уроки ^-^
Пожаловаться
Захарчук Вікторія 5.0
24 ноября 2015
WinWin - це найкраще місце, де можна легко вивчити англійську) Тут класні викладачі, цікаві уроки, привітні менеджери)))
Пожаловаться
Dima Polishchuk 5.0
24 ноября 2015
кинув "перші київські державні курси" аби відвідувати "WinWin"
Пожаловаться
Показать еще
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Курсы иностранных языков

Смотреть