Блестяшка

4 отзыва Добавить отзыв
Блестяшка - фото 1
Блестяшка - фото 2
Блестяшка - фото 3
Проектирование, изготовление и установка металоконструкций из нержавеющей стали: - перила, поручни; - лестницы для бассейнов; - полотенцесушители; - авто-мото тюнинг и многое другое. Предоставляе... Узнать больше
ул. Сергея... Показать
gm
(096) 661 12 xx Показать
http://blestyashka.uaprom.net
$ $ $
Отзывы (4)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Комаровский Олег 5.0
04 октября 2016
Компания оставляет только хорошие впечатления. Время обработки заказа - 5 Качество работы - 5 Стоимости - 5 Директор компании Белоус Роман, настоящий специалист своего дела и просто хороший человек.
Пожаловаться
Марьяна Якубович 5.0
04 октября 2016
Тільки накращі враження від замовлення! Дякую за врахування всіх побажань і відповіді на безліч запитань! Ціни чудові, рекомендую!
Пожаловаться
Машегова Алина 4.5
22 октября 2015
Ціни приємні, швидкістю обслуговування задоволена, якість матеріалів на висоті, персонал на своєму місці, місцезнаходження- недалеко в місті. Можна замовляти в телефонному режимі, директор- приємна людина...завжди вислухає і порадить, що краще.
Пожаловаться
Машегова Алина 0.0
22 октября 2015
Дуже задоволена оперативністю роботи, якість на висоті, ціни радують порівняно з ринковими, замовляла сушкі для рушників залишилась задоволеною, буду і далі співпрацювати з цими людьми. Вони дійсно знають, що роблять! Дякую.
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Металл, металлоконструкции

Смотреть