Прокат автомобілів Тернопіль

ТОП 20 компаній по прокату автомобіля за відгуками та оцінками тернополян

Оренда авто – послуга відносно нова на українському ринку. Але, тим не менш, вона... Показати ще

Оренда авто – послуга відносно нова на українському ринку. Але, тим не менш, вона має зростаючий попит. Кому вона потрібна і хто бере в Тернополі авто на прокат?
Як правило, це:

  • люди, які тимчасово залишилися без улюбленого транспортного засобу (його викрали, воно поламалося, його взяли інші члени сім'ї і т.д.), а необхідність в ньому вкрай велика;
  • підприємці, яким потрібна машина представницького класу для зустрічі з бізнес партнерами;
  • гості міста, які не бажають вивчати його визначні пам'ятки на громадському транспорті;
  • іноземці, які прибули до Тернополя без свого авто;
  • люди, які готуються до важливих подій у своєму житті (освідчення в любові, весілля і т.п.), які хочуть зробити цей захід незабутнім;
  • усі бажаючі.

Прокат автомобілів – послуга проста і легка, а скористатися нею може кожна людина, пред'явивши мінімальний пакет документів і водійські права. Також необхідно мати на руках достатньо грошей, щоб внести заставу на час користування машиною. Вартість оренди залежить від виду авто, марки і класу. У Тернополі пропонують транспортні засоби вітчизняного та імпортного виробництва, малолітражки, бізнес-клас і автомобілі елітні.

Компанія, яка пропонує автопрокат, зобов'язується надати обраний транспортний засіб точно в призначений термін. Воно повинно знаходитись в справному стані, обов'язково бути застрахованим, тому орендар може тут же сісти на водійське місце і відправитися в подорож по Тернополю, області, Україні.

Вибрати хороший пункт прокату можна, якщо ретельно вивчити відгуки клієнтів, асортимент автопарку, рівень сервісу. Однак варто пам'ятати, що компанія завжди залишає за собою право відмовити в наданні послуги, якщо щось її не влаштовує або насторожує. Угода супроводжується підписанням договору, в якому прописуються всі деталі оренди: передбачуваний термін, вартість, імена сторін, їх відповідальність та ін.

Якщо вас цікавить прокат машини в Тернополі, то на сайті ТОП 20юа знайдеться інформація про всі фірми міста, які надають дану послугу. Тут розміщується інформація про їх адреси, характер автомобілів, вартості послуг і умови їх надання.

Лада-Центр, автопрокат - фото 1
Лада-Центр, автопрокат
Прокат автомобілів без водія за доступними цінами.
Дякуємо, ми перевіримо
- фото 1
ІкваПрокат, прокат авто
​Лімузини, трансфер та організація свята.
Дякуємо, ми перевіримо
Ретро-кортеж, прокат авто
Прокат авто для весіль, фотозйомки, прогулянок містом і тематичним відео.
Дякуємо, ми перевіримо