Прокат автомобілів Тернопіль

ТОП 20 прокатів автомобілів за відгуками та оцінками тернополян

Оренда авто – послуга відносно нова на українському ринку. Але, тим не менш, вона... Показати ще

Оренда авто – послуга відносно нова на українському ринку. Але, тим не менш, вона має зростаючий попит. Кому вона потрібна і хто бере в Тернополі авто на прокат?
Як правило, це:

  • люди, які тимчасово залишилися без улюбленого транспортного засобу (його викрали, воно поламалося, його взяли інші члени сім'ї і т.д.), а необхідність в ньому вкрай велика;
  • підприємці, яким потрібна машина представницького класу для зустрічі з бізнес партнерами;
  • гості міста, які не бажають вивчати його визначні пам'ятки на громадському транспорті;
  • іноземці, які прибули до Тернополя без свого авто;
  • люди, які готуються до важливих подій у своєму житті (освідчення в любові, весілля і т.п.), які хочуть зробити цей захід незабутнім;
  • усі бажаючі.

Прокат автомобілів – послуга проста і легка, а скористатися нею може кожна людина, пред'явивши мінімальний пакет документів і водійські права. Також необхідно мати на руках достатньо грошей, щоб внести заставу на час користування машиною. Вартість оренди залежить від виду авто, марки і класу. У Тернополі пропонують транспортні засоби вітчизняного та імпортного виробництва, малолітражки, бізнес-клас і автомобілі елітні.

Компанія, яка пропонує автопрокат, зобов'язується надати обраний транспортний засіб точно в призначений термін. Воно повинно знаходитись в справному стані, обов'язково бути застрахованим, тому орендар може тут же сісти на водійське місце і відправитися в подорож по Тернополю, області, Україні.

Вибрати хороший пункт прокату можна, якщо ретельно вивчити відгуки клієнтів, асортимент автопарку, рівень сервісу. Однак варто пам'ятати, що компанія завжди залишає за собою право відмовити в наданні послуги, якщо щось її не влаштовує або насторожує. Угода супроводжується підписанням договору, в якому прописуються всі деталі оренди: передбачуваний термін, вартість, імена сторін, їх відповідальність та ін.

Якщо вас цікавить прокат машини в Тернополі, то на сайті ТОП 20юа знайдеться інформація про всі фірми міста, які надають дану послугу. Тут розміщується інформація про їх адреси, характер автомобілів, вартості послуг і умови їх надання.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Лада-Центр, автопрокат - фото 1
Лада-Центр, автопрокат
Прокат автомобілів без водія за доступними цінами.
Дякуємо, ми перевіримо
- фото 1
ІкваПрокат, прокат авто
​Лімузини, трансфер та організація свята.
Дякуємо, ми перевіримо
Ретро-кортеж, прокат авто
Прокат авто для весіль, фотозйомки, прогулянок містом і тематичним відео.
Дякуємо, ми перевіримо
Свіжі відгуки про Прокат автомобілів у Тернополі
CSL 205
CSL 205
18 лютого 2019
4.0
Місце знаходження
4.0
Добре
Персонал
4.0
Добре
Ціна
4.0
Добре
Якість
4.0
Добре
Брав машину на прокат, всім задоволений. Ціна прийнятна. Все зайняло 20 хвилин, оформлення договору, прийом машини і інструктаж. 4ка тільки за те, що немає тонування. Хлопці, поталу хоча б легку тонування. Рекомендую.