Прокат автомобілів у Тернополі. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Прокат автомобілів у Тернополі

Оренда авто – послуга відносно нова на українському ринку. Але, тим не менш, вона має зростаючий попит. Кому вона потрібна і хто бере в Тернополі авто на прокат?
Як правило, це:

  • люди, які тимчасово залишилися без улюбленого транспортного засобу (його викрали, воно поламалося, його взяли інші члени сім'ї і т.д.), а необхідність в ньому вкрай велика;
  • підприємці, яким потрібна машина представницького класу для зустрічі з бізнес партнерами;
  • гості міста, які не бажають вивчати його визначні пам'ятки на громадському транспорті;
  • іноземці, які прибули до Тернополя без свого авто;
  • люди, які готуються до важливих подій у своєму житті (освідчення в любові, весілля і т.п.), які хочуть зробити цей захід незабутнім;
  • усі бажаючі.

Прокат автомобілів – послуга проста і легка, а скористатися нею може кожна людина, пред'явивши мінімальний пакет документів і водійські права. Також необхідно мати на руках достатньо грошей, щоб внести заставу на час користування машиною. Вартість оренди залежить від виду авто, марки і класу. У Тернополі пропонують транспортні засоби вітчизняного та імпортного виробництва, малолітражки, бізнес-клас і автомобілі елітні.

Компанія, яка пропонує автопрокат, зобов'язується надати обраний транспортний засіб точно в призначений термін. Воно повинно знаходитись в справному стані, обов'язково бути застрахованим, тому орендар може тут же сісти на водійське місце і відправитися в подорож по Тернополю, області, Україні.

Вибрати хороший пункт прокату можна, якщо ретельно вивчити відгуки клієнтів, асортимент автопарку, рівень сервісу. Однак варто пам'ятати, що компанія завжди залишає за собою право відмовити в наданні послуги, якщо щось її не влаштовує або насторожує. Угода супроводжується підписанням договору, в якому прописуються всі деталі оренди: передбачуваний термін, вартість, імена сторін, їх відповідальність та ін.

Якщо вас цікавить прокат машини в Тернополі, то на сайті 20.ua знайдеться інформація про всі фірми міста, які надають дану послугу. Тут розміщується інформація про їх адреси, характер автомобілів, вартості послуг і умови їх надання.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип ПП. Вівчар Іван Любомирович м. Тернопіль
ПП. Вівчар Іван Любомирович
Послуги будівельною технікою, екскаватором, навантажувачем JCB 3CX, Caterpillar, Atlas. Ширина ковша 40,60,80 та ковш для пластування. Виконуємо роботи різної складності. Послуги зернозбиральним комбайном John Deere 9680 ВТС (зернова жатка, ріпаковий стіл Flex, та кукурудзяна Geringoff, Rota Disc,...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон