Ломбарди Тернопіль

ТОП 20 ломбардів за відгуками та оцінками тернополян

Ломбарди як специфічна кредитна установа виникли задовго до п'ятнадцятого століття, коли французький... Показати ще

Ломбарди як специфічна кредитна установа виникли задовго до п'ятнадцятого століття, коли французький король видав монополію на такий рід діяльності підприємцям з Мілана і його околиць (регіон Ломбардія). Сьогодні вони існують і користуються високим попитом, займаючи свою нішу на кредитному ринку. Чому туди йдуть люди? Є ряд причин:

  • позику можна отримати досить швидко і просто, не пред'являючи ряду документів (довідки про доходи, з місця роботи), як цього вимагають в банку;
  • про ваш борг знатимуть тільки співробітники ломбарду і ви, ніхто не буде дзвонити на роботу або додому, питати згоди у близьких;
  • закладаючи речі, їх можна викупити через деякий час;
  • заклавши в ломбарді дорожчу річ, можна отримати велику суму в борг (близько 50% від реальної вартості), тоді як в банках є ліміти, а якщо мова йде про дійсно великі гроші, то рішення про видачу кредиту приймається кілька днів спеціальною комісією;
  • подані в ломбард речі можна і не викуповувати. Але в такі установи звертаються не тільки люди, які потребують готівці.

Ломбард – універсальний об’єкт, де можна за невеликі гроші купити щось дійсно варте. Наприклад, часто здають в ломбард побутову техніку, інструменти, спецобладнання, предмети мистецтва, які заклад реалізує по закінченню терміну договору за копійки. Легко купити золото в ломбарді, вироби зі срібла, платини, інших дорогоцінних металів і каменів. Багато людей саме так купують давно бажані речі, на які завжди не вистачає грошей. Ось чому про ломбард відгуки такі різні.

Приймають також ломбарди під заставу транспортні засоби та нерухомість, але в такому випадку варто дуже уважно читати умови договору, перевіряти наявність ліцензії у кредиторів, гарненько проаналізувати всі можливі варіанти. Інакше є ризик, що викуп свого майна в подальшому буде неможливим.

Вибираючи, до якої контори звернутися, варто відвідати деякі ломбарди, відгуки про них вивчити, поцікавитися, чи підписується договір позики. Підписання документів обов'язково в будь-якому випадку, навіть якщо людина просить смішну суму.

У Тернополі діє не один ломбард, контакти їх можна знайти на сайті 20.ua..Тут подана інформація про всі заклади регіону (в тому числі і мережеві), їх адреси та відгуки. Вони розташовані по всій території міста і пропонують різні умови співпраці, тому вибрати є з чого.

- фото 1
Комод, ломбард
0.0
середній бал на основі
Наш ломбард пропонує широкий асортимент послуг для своїх клієнтів. Ми подбаємо про...
Дякуємо, ми перевіримо
Автоломбард Аверс
0.0
середній бал на основі
Якщо терміново потрібні гроші, - автоломбард Тернопіль "Аверс" до Ваших...
Дякуємо, ми перевіримо
Скарбниця, ломбард
0.0
середній бал на основі
Якщо Вам необхідно терміново отримати гроші, варто скористатися послугами ломбарду...
Дякуємо, ми перевіримо
Скарбниця, ломбард
0.0
середній бал на основі
Ломбард "Скарбниця" вже понад 20 років на ринку України. Існує ціла мережа...
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Дякуємо, ми перевіримо