Студії звукозапису у Тернополі. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Студії звукозапису у Тернополі

Студія звукозапису необхідна професійним музикантам та виконавцям для їхньої безпосередньої роботи. Також до її послуг звертаються і звичайні люди, котрі бажають реалізувати свій творчий потенціал, артисти на зорі своєї кар’єри для створення професійного продукту для подальшого просування в шоу-бізнесі.

Якісний звукозапис можливий лише при виконанні деяких умов, тому обирати студію звукозапису потрібно ретельно, звертаючи увагу на певні критерії.

  • Приміщення. Студії звукозапису в Тернополі повинні мати кімнату, оббиту спеціальним шумоізолюючим матеріалом (щоб не проникали зовнішні звуки всередину). Без неї робота на професійному рівні неможлива.
  • Апаратура. Студія звукозапису обладнується спеціальною технікою – новою, багатофункціональною та різноманітною, виготовленою кращими виробниками світу. Ціна апаратури висока, однак від її якості залежатиме кінцевий результат.
  • Кваліфікація працівників відіграє вирішальну роль: персонал повинен уміти користуватися всіма технічними приладами в студії звукозапису, знати особливості їх роботи, знаходитися поруч із виконавцем під час записування. Перевірити досвід працівників допоможуть портфоліо, атестати, грамоти.
  • Асортимент послуг. Студії звукозапису (Тернопіль), контакти котрих легко знайти в мережі, надають ряд послуг: аранжування, зведення, мастеринг, додатковий обробіток музичного матеріалу тощо. Чим більший їх перелік, тим краще для замовника.
  • Вартість послуг. Студії звукозапису (Тернопіль) ціни встановлюють самостійно, однак вони не можуть бути надто низькими, адже є постійні витрати на обслуговування апаратури, приміщення, зарплату працівників.

Тому обираючи місце для запису пісні варто взнати середні розцінки на ринку вашого міста. Є ще один критерій, на який варто опиратися, обираючи студії звукозапису Тернополя – відгуки. Дуже добре, якщо про компанію позитивно відзиваються знайомі вам люди, професіонали своєї справи, які особисто скористалися її послугами. Якщо ж студія звукозапису має багато негативних відгуків (лише конструктивних), то краще до неї не звертатись. На щастя, у файному місті Тернополі є з чого обирати.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Шпиталь Рекордс, студія звукозапису м. Тернопіль
Шпиталь Рекордс, студія звукозапису
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.7
05 вересня 2016 "Замовляла тут сценарій для виготовлення ролика до відкриття ресторану. Тут працюють найкращі сценарити в місті..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Zefir Rec г. Винница
Zefir Rec, студия звукозаписи
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.6
17 листопада 2016 "Замовляла тут ролик до відкриття магазину. Тут працюють професіонали."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Red Room Records, студия звукозаписи г. Тернополь
Red Room Records
Студія звукозапису Read Room Records це єдина Тернопільська студія, яка працює для своїх клієнтів 24/7. Якісний звук, професійна апаратура, привітна атмосфера та справедливе співвідношення ціна-якість. Завітайте у Read Room Records та переконайтесь у цьому самостійно. Ми знаходимось за адресою...
3.3
12 липня 2016 "Працюю з цією компанією вже пів року. Роботою дуже задоволенний."
Показати адресу
Показати телефон