Ковзанки Тернопіль

ТОП 20 ковзанок за відгуками та оцінками тернополян

Льодові катки дарують величезну радість задоволення і дітям, і дорослим. Малюкам... Показати ще

Льодові катки дарують величезну радість задоволення і дітям, і дорослим. Малюкам подобаються активні розваги, вони люблять пробувати щось нове і радіють, навіть якщо їм спочатку щось не виходить. Коли на ковзани встають дядьки й тітки, то їх строгість кудись пропадає, і вони ніби повертаються в далеке дитинство. Ось чому ковзанки такі популярні.

Два або три десятка років тому в Україні ковзанки були доступні переважно взимку, коли під відкритим небом облаштовували рівну площадку, покриту льодом (тільки великі міста могли похвалитися льодовим комплексом, що працює круглий рік). Тепер же льодовий каток можна знайти в менших містах і це дуже радує їх жителів. У Тернополі є місця, де можна покататися на ковзанах і навчитися майстерності у досвідчених інструкторів, взяти уроки фігурного катання, пограти в хокей. Кожен каток, контакти якого можна знайти на цій сторінці, пропонує послуги прокату необхідного інвентарю та екіпіровки. При цьому він приваблює затишною атмосферою, комфортним кліматом і температурою.

Тернопільський льодовий комплекс «Ескімос», розташований в ТРК «Подоляни», запрошує на сеанси катання, корпоративні заходи, спортивні змагання. Тут можна також відремонтувати і заточити власні ковзани, добре відпочити після катання, помилуватися розвагами інших крізь прозорі стінки. Ковзанка відкрита цілий рік з 9 до 22 годин щодня. Це найкращий заклад подібного типу в Тернополі.

Вибираючи ковзанку, відгуки – це перше, на що варто звернути увагу. Також варто врахувати ще кілька нюансів:

  • якість льоду, від якого залежить легкість ковзання і можливість виконати складні трюки;
  • професіоналізм і досвід інструкторів, що важливо для початківців ковзанярів і фігуристів;
  • наявність пункту прокату ковзанів і асортимент вибору (чи є необхідні розміри, який дизайн ковзанів, їх стан, заточка, адже не всі бажаючі покататися мають можливість відразу придбати спортінвентар);
  • атмосфера і обстановка.
ТРЦ Подоляни - фото 1
ТРЦ Подоляни
Льодова арена, кінотеатр, ТИР, дитячі атракціони, кімнати.
Дякуємо, ми перевіримо
Ескімос, льодовий центр - фото 1
Ескімос, льодовий центр
Катання на ковзанах, спортивні змагання по хокею.
Дякуємо, ми перевіримо