ЖЕКи Тернопіль

ТОП 20 жеків за відгуками та оцінками тернополян

Часто можна почути, що ЖЕКи – це пережиток совкового минулого, що вони неефективні і від них необхідно... Показати ще

Часто можна почути, що ЖЕКи – це пережиток совкового минулого, що вони неефективні і від них необхідно позбавлятися. Сьогодні житлово-комунальне господарство активно реорганізовується і реформується, створюються ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку), не рідкість і така установа, як приватний ЖЕК. Але, незважаючи на це, традиційні державні контори все ще функціонують. Житлово-експлуатаційна контора (або просто – ЖЕК) – установа, в обов'язки якої входить:

  • обслуговування та ремонт багатоквартирних будинків і прилежної до них території;
  • постійний контроль за станом інженерних систем (електрика, водопостачання, каналізація, постачання природного газу) і обладнання;
  • надання послуг ремонту власникам квартир;
  • надання консультативних послуг.

Часто в приміщенні, де розташовується житлово-експлуатаційна контора, розміщені і інші об'єкти: паспортний стіл, пункти соціального забезпечення громадян, прийомні відділення депутатів, пошта. ЖЕКи, відгуки про які дуже протилежні, є установами, що мають власний рахунок в державному банку і статутний фонд, можуть користуватися правами юридичної особи, а їх фінансування визначається виконавчим комітетом місцевої влади.

Як правило, територія міста поділена між різними ЖЕКами, які обслуговують кожен свою ділянку. Квартплата від домовласників цієї ділянки перераховується на рахунки даної контори і йде на фінансування працездатності установи. Дізнатися, до якого ЖЕКу відноситься будинок дуже просто: його вказують на рахунках до оплати, а також на під'їздах нерідко можна побачити номер контори, яка обслуговує будинок. Знайти потрібний ЖЕК, контакти його, графік роботи та номери телефонів допоможе сайт 20.ua.

У Тернополі діють більше двох десятків ЖЕКів, розташованих у всіх куточках міста. Також працює Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг, куди можна звернутися за консультацією та допомогою, поскаржитися на несумлінне виконання житлово-експлуатаційною конторою своїх обов'язків. Крім ЖЕКів, контакти котрих дивіться вище, в місті діють і інші господарства, які мають відношення до комфорту тернополян – водоканал, газова служба, РЕМ, Зелене господарство міста. Дані про них також є на сайті 20.ua.

ЖЕК-10, ПП Сонячне
2.3
середній бал на основі
"Східний масив"
1.8
середній бал на основі
Послуги автовишки Послуги екскаватора Управління житловими будинками
Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг
0.0
середній бал на основі
Асоціація споживачів житлово-комунальних послуг у Тернополі займається вирішенням...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
СОВР, ПМП
0.0
середній бал на основі
Мрія, ГТОВ
0.0
середній бал на основі
Житловик, КЖЕП
0.0
середній бал на основі
ЖЕК№7, КП
0.0
середній бал на основі
Вікторія М
0.0
середній бал на основі
ПП Загребелля
0.0
середній бал на основі
ЖЕК "Облагробуд"
0.0
середній бал на основі
ЖЕК-13, ЖБК
0.0
середній бал на основі