Солотвино, Соляна кімната у Тернополі

7 відгуків Додати відгук
СОЛЯНА КІМНАТА -профілактика простудних захворювань. -лікування захворювань легень і верхніх дихальних шляхів, алергічних і шкірних захворювань; -оздоровлення і зміцнення імунної, нервової і ендокринн... Дізнатися більше
вул.Бродівська... Показати
gm
(0352) 42 46 xx Показати
Відправити e-mail
http://www.solotvino.ho.ua
$ $ $
Відгуки (7)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Tatyana Furrier 5.0
16 лютого 2016
скажіть, будь-ласка, як часто напилюють сіль під час сеансу?
Поскаржитися
людмила костюк 0.0
29 січня 2016
яка ціна сеансу скажіть будь ласка хочу приїхати з донекою бо дуже часто хворіє
Поскаржитися
Оксана 4.8
30 квітня 2014
Спокійно і по-домашньому затишно, привітність персоналу, дизайн приміщення.
Поскаржитися
Ірина 5.0
07 квітня 2014
Ірина Я відвідувала цю соляну кімнату (задля цікавості). Мені сподабалась там атмосфера і привітна зустріч працівників.Сідаєш у зручне крісло, закриваєш очі і,слухаючи шум прибою, починаєш уявляти себе на морі (де тепло приємно, спокійно, де ти можеш відновити свої сили і отримати додатковий заряд енергії). А через де який час соляну кімнату з лікувальною метою відвідував мій син, ми були задоволені результатом, але це не було одне відвідування, як у мене, а цілий курс..... Я за соляну кімнату!!!
Поскаржитися
вік 4.8
07 квітня 2014
Спочатку ходила моя сусідка з сином, а потім я пішла з двома дітьми. нам все сподобалось і переконались в ефективності
Поскаржитися
Наталя 5.0
07 квітня 2014
Сподобалось, супер.Треба дбати про своє здоров"я!
Поскаржитися
Соната 5.0
06 квітня 2014
Хочу поділитися своїми враженнями від відвідування «Соляної кімнати «Солотвино» у Тернополі». Процедура дуже приємна, не вимагає докладання якихось зусиль. А головне вона корисна для системи органів дихання. Після неї дихається легко, на повні груди. Правда, треба пройти всі процедури для досягнення максимального ефекту. Для сеансу необхідно попередньо взутися в бахіли, потім пройти в спеціальну соляну кімнату. У соляній кімнаті розташовані зручні крісла, просто потрібно сісти і розслабитися. Навколо все викладено сіллю: стіни і підлога. Лунає приємна музика, я чула спів птахів і шум прибою. Дуже допомагають розслабиться подібні мелодії. Деякі люди просто засинали під таку музику, доводилося їх будити. Після закінчення сеансу стає легше дихати. Мені принаймні. Я із задоволенням відвідала всі сеанси. Руслана Д.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Приватні клініки

Дивитися