Зоомагазини, ветеринарні клініки у Тернополі
ТОП 20 за відгуками та оцінками тернополян

Домашні вихованці – це такі ж члени сім’ї, як і люди, тому вимагають до себе підвищеної уваги. Зоомагазин... Показати ще

Домашні вихованці – це такі ж члени сім’ї, як і люди, тому вимагають до себе підвищеної уваги. Зоомагазин, контакти якого можна знайти на сайті http://20.ua, пропонує широкий вибір домашніх тварин і товарів для них.

Зоомагазини, контакти та адресу яких допоможуть знайти їх в Тернополі, пропонують купити різних домашніх вихованців. Це собаки і кішки, мешканці акваріумів (риби, равлики, черепашки), птахи (канарки, папужки), декоративні гризуни (кролики, хом'яки, шиншили, щурі, морські свинки). У деяких закладах є справжні екзоти, що вимагають певних умов для життя. У зоомагазинах (контакти і номери телефонів дивіться навпроти назви закладу) можна купити різноманітні товари для свого вихованця. Це:

  • корма для тварин (збалансовані, вітамінні, лікувальні, спеціальні) як сухі, так і готові у вигляді консервів;
  • аксесуари (повідки, нашийники, намордники, клітки, акваріуми, сумки для перенесення, будиночки);
  • товари для догляду за тваринами (косметика, гребінці, туалети, наповнювачі для туалетів, точилка кігтів, ножиці);
  • іграшки;
  • вітамінні препарати;
  • одяг.

Якщо в будинку живе вихованець, то членам сім'ї необхідно знати не тільки контакти зоомагазинів, а й адреси ветклінік. У житті трапляється всяке і тварина може захворіти, пошкодити собі лапки, її може вкусити кліщ, тому без грамотної медичної допомоги не обійтися ніяк. До ветеринара необхідно звертатися для проведення профілактичних щеплень, оформлення паспорта (особливо якщо ви плануєте відправлятися з твариною в поїздки закордон, брати участь у виставках). У ветеринарній клініці вам допоможуть підібрати корм, вітаміни, виконати обробку від паразитів і бліх, купити лікувальні препарати належної якості, тут можна отримати компетентні консультації по догляду за твариною.

У зоомагазинах і ветлікарні можна також знайти інформацію про те, де реально замовити фірмові стрижки для кішок і собак різних порід, дресирування і навчання, підрізування кігтів і інші послуги. У Тернополі є чимало зоомагазинів і ветеринарних клінік, розташованих у всіх куточках міста. Скориставшись сайтом http://20.ua можна знайти найближчі до вас.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Айболить ветеренарна клініка м. Тернопіль
Айболить ветеренарна клініка
Лікування, терапія, хірургія, акушерські послуги, стомат. послуги, профілактичні...
Логотип Тернопільська обласна громадська організація Асоціація захисників безпритульних тварин "Ноїв ковчег" м. Тернопіль
Тернопільська обласна громадська організація Асоціація захисників безпритульних тварин "Ноїв ковчег"
Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв ковчег» носить виключно...
Логотип Зоопланета, магазин г. Тернополь
Логотип Тернопільська обласна ветлікарня м. Тернопіль
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Логотип Тернопільська міська ветлікарня м. Тернопіль
Логотип Клініко-діагностичний кабінет хвороб дрібних домашніх тварин м. Тернопіль
Логотип Тернопільська районна державна лікарня ветеринарної медицини м. Тернопіль