Йога Тернопіль

ТОП 20 центрів йоги за відгуками та оцінками тернополян

Йога – одне з найдавніших мистецтв, яке прийшло зі сходу. Цією духовною практикою... Показати ще

Йога – одне з найдавніших мистецтв, яке прийшло зі сходу. Цією духовною практикою займається величезна кількість людей у всіх країнах світу. В Україні вона також має море шанувальників. У Тернополі відкрито центри, де можна навчитися мистецтву медитації, з'єднання з Богом, очистити розум і тіло, освоїти практику управління думками, емоціями і бажаннями. Студії йоги також допоможуть людині слухати своє тіло, розуміти його і розширювати його можливості.

У центрах, де практикують різні напрями йоги, використовують групові заняття, націлені на занурення у себе, дихальні вправи, поліпшення фізичного самопочуття і здоров'я. Такі групи невеликі, але формуються за рівнем самопізнання, досвідом практики і застосування йоги, а також по цілях заняття. Наприклад, на уроках йоги для початківців можна навчитися заглиблюватися в себе, концентрувати увагу, звільняти думки, не реагувати на зовнішній світ, правильно дихати.

Йога для вагітних допомагає розслабитися, зняти напругу, звільнити свідомість від тривожних і поганих думок, підготуватися до пологів. Також є йога для дітей різного віку. Нерідко в студіях йоги пропонують і інші комплекси, які розвивають дух і тіло.

Особливо популярний пілатес – симбіоз йоги, балету і ізометричних вправ. Ця система розроблена німецьким спортсменом на початку двадцятого століття, але особливе визнання отримала тільки через сторіччя. У кожному місті можна знайти центри духовного розвитку, де практикують заняття йогою, пілатесом і іншими подібними мистецтвами на групових та індивідуальних тренінгах.

У Тернополі всім зацікавленим можна звертатися в центр «Гармонія» (бульв. Шевченка, 23), клуб "Енергія" (вул. Л. Українки, 4), фітнес-клуб "Алігатор" (вул. Гайова, 29). Також уроки йоги викладають в деяких танцювальних школах, фітнес-тренажерних залах.

Каруна,  Атлетично-оздоровчий центр - фото 1
Каруна, йога
Заняття йогою, рекомендації професійних тренерів.
Дякуємо, ми перевіримо
Fitonyashka, фітнес центр - фото 1
Fitonyashka, йога
Заняття флай йогою та пілатесом.
Дякуємо, ми перевіримо
Гармонія, центр йоги
Сучасний центр йоги допоможе гармонічному розвитку людей.
Дякуємо, ми перевіримо
Нітайгор, йога-студія - фото 1
Нітайгор, йога-студія
Заняття з медитації, хатха- та нідра-йоги.
Дякуємо, ми перевіримо
Персональна хатха йога
Заняття йогою для жінок та дітей.
Дякуємо, ми перевіримо
Ірина Богомолова, інструктор йоги
Групові заняття йогою, запис в групи на ранкові та вечірні заняття.
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
SanaStudio, йога - фото 1
SanaStudio, йога
Професійні тренера, зал з хорошим освітленням та кондиціонуванням.
Дякуємо, ми перевіримо
Намасте, йога-студія
Перше безкоштовне заняття, масаж, заняття йогою, всі аспекти йоги.
Дякуємо, ми перевіримо