Йога Тернопіль

Рейтинг кращих центрів йоги в Тернополі по відгукам тернополян

Йога – одне з найдавніших мистецтв, яке прийшло зі сходу. Цією духовною практикою займається величезна кількість людей у всіх країнах світу. В Україні вона також має море шанувальників. У Тернополі відкрито центри, де можна навчитися мистецтву медитації, з'єднання з Богом... Показати ще

Йога – одне з найдавніших мистецтв, яке прийшло зі сходу. Цією духовною практикою займається величезна кількість людей у всіх країнах світу. В Україні вона також має море шанувальників. У Тернополі відкрито центри, де можна навчитися мистецтву медитації, з'єднання з Богом, очистити розум і тіло, освоїти практику управління думками, емоціями і бажаннями. Студії йоги також допоможуть людині слухати своє тіло, розуміти його і розширювати його можливості.

У центрах, де практикують різні напрями йоги, використовують групові заняття, націлені на занурення у себе, дихальні вправи, поліпшення фізичного самопочуття і здоров'я. Такі групи невеликі, але формуються за рівнем самопізнання, досвідом практики і застосування йоги, а також по цілях заняття. Наприклад, на уроках йоги для початківців можна навчитися заглиблюватися в себе, концентрувати увагу, звільняти думки, не реагувати на зовнішній світ, правильно дихати.

Йога для вагітних допомагає розслабитися, зняти напругу, звільнити свідомість від тривожних і поганих думок, підготуватися до пологів. Також є йога для дітей різного віку. Нерідко в студіях йоги пропонують і інші комплекси, які розвивають дух і тіло.

Особливо популярний пілатес – симбіоз йоги, балету і ізометричних вправ. Ця система розроблена німецьким спортсменом на початку двадцятого століття, але особливе визнання отримала тільки через сторіччя. У кожному місті можна знайти центри духовного розвитку, де практикують заняття йогою, пілатесом і іншими подібними мистецтвами на групових та індивідуальних тренінгах.

У Тернополі всім зацікавленим можна звертатися в центр «Гармонія» (бульв. Шевченка, 23), клуб "Енергія" (вул. Л. Українки, 4), фітнес-клуб "Алігатор" (вул. Гайова, 29). Також уроки йоги викладають в деяких танцювальних школах, фітнес-тренажерних залах.

4.9
90 відгуків
Заняття йогою, рекомендації професійних тренерів.
Каруна, wellness centre фото
Каруна, wellness centre фото
Каруна, wellness centre фото
Каруна, wellness centre фото
5.0
11 відгуків
Заняття флай йогою та пілатесом.
0.0
1 відгук
Заняття з медитації, хатха- та нідра-йоги.
0.0
1 відгук
Сучасний центр йоги допоможе гармонічному розвитку людей.
0.0
0 відгуків
Заняття йогою для жінок та дітей.
0.0
0 відгуків
Групові заняття йогою, запис в групи на ранкові та вечірні заняття.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
Професійні тренера, зал з хорошим освітленням та кондиціонуванням.
0.0
0 відгуків
Перше безкоштовне заняття, масаж, заняття йогою, всі аспекти йоги.