Спортивні секції у Тернополі
ТОП 20 за відгуками та оцінками тернополян

Спорт – це здоров'я, сила, витривалість, загартування сили духу, гарний настрій і підтягнута фігура.... Показати ще

Спорт – це здоров'я, сила, витривалість, загартування сили духу, гарний настрій і підтягнута фігура. Ось чому всілякі спортивні секції в Тернополі так відвідувані і популярні. Сьогодні займатися яким-небудь видом фізкультури модно, тому багато батьків відводять своїх малюків на заняття з 3-4 років. Але й самі не відстають від дітей – нерідко після тренувань малюків починаються більш серйозні уроки для дорослих.

Спортивні клуби Тернополя пропонують багато видів тренувань для людей з різним рівнем підготовки. Крім того, можна займатися як в групі, так і індивідуально з тренером. У місті найбільш популярні наступні види спорту:

  • Командні ігри (баскетбол, футбол, волейбол, хокей) допомагають розвинути ноги і таз, командний дух, комунікабельність, витривалість. При помірних навантаженнях дозволені майже всім бажаючим.
  • Плавання – заняття, яке благотворно впливає на опорно-рухову систему, заспокоює і розслабляє. Однак для інтенсивних тренувань існують протипоказання, тому перед заняттям необхідно проконсультуватися у лікарів.
  • Танці, гімнастика, аеробіка – ті дитячі гуртки Тернополя, які не перестають відвідувати і після дорослішання. Заняття благотворно впливають на фігуру, гнучкість, поставу.
  • Бойові мистецтва – карате, дзюдо, тейквондо, айкідо допоможуть захистити себе від зловмисників плюс допоможуть підтримати тіло в формі. І якщо секція боксу в Тернополі привабливіша для хлопчиків і хлопців, то єдиноборства доступні і дівчатам.
  • Теніс – спорт, який позбавить від зайвих кілограмів, поліпшить координацію, спритність, реакцію, а при великих успіхах може забезпечити дитині гідне майбутнє.
  • Фігурне катання, лижний спорт, біатлон – корисні при бажанні загартувати організм, поліпшити роботу опорно-рухового апарату, дисциплінувати.

Вибираючи спортивні гуртки для дітей в Тернополі або будь-якому іншому місті, варто орієнтуватися на ціну занять і додаткової екіпіровки, віддаленість клубу і залу від будинку, можливість займатися даним видом круглий рік, стан здоров'я.

Також особливу увагу варто приділити тренеру: не всі хороші спортсмени можуть працювати тренером, особливо дитячим. Тренер зобов'язаний бути другом, помічником, учителем, в міру строгим, закоханим у свою справу і отримують задоволення від своєї роботи, але при цьому він повинен вміти навести порядок при необхідності і зацікавити підопічних своїми заняттями. Тоді спортивна школа не буде у дитини визивати стійку неприязнь і на заняття вона буде ходити із задоволенням.

Вибираючи спортивні секції, відгуки в Тернополі про які можна знайти на сайті 20.ua, ви не прогадаєте!

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Центр здорового развитку Fit Kid - фото 1
Fit Kid, Центр здорового розвитку
Центр здорового розвитку Fit Kid, створений для того, щоб зробити фізичний розвиток...
- фото 1
MUAY THAI CLUB Фаєр, тайський бокс
Спортивний клуб працює у таких напрямках: Фітнес Тайськи Бокс Бокс Таеквондо –...
Логотип Клуб Таеквон-до Fight Fox г. Тернополь
Fight Fox, Клуб Таеквон-до
Клуб Таеквон-до ІТФ Fight Fox запрошує на тренування хлопців та дівчат віком від...
- фото 1
Fight Fox Клуб таеквон-до
Тренування проводяться в 6 школі о 19:00 вт чт сб ; В готелі Галичина о 19:00 ср...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Логотип "Агацу" Спортивный клуб айкидо г. Тернополь
Агацу, Спортивний клуб айкідо
Айкідо об’єднує в собі все найкраще з арсеналу традиційних бойових мистецтв...
Логотип Коммунальное учреждение Тернопольского городского совета "Комплексная детско-юношеская спортивная школа № 1" г. Тернополь
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1, Комунальний заклад Тернопільської міської ради
Вільна боротьба Волейбол Баскетбол Карате кіокушинкай Велоспорт Плавання...
Логотип "Шкіряна рукавичка" г. Тернополь
Логотип клуб таеквон-до Fight Fox г. Тернополь