Спортивні секції у Тернополі. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Спортивні секції у Тернополі

Спорт – це здоров'я, сила, витривалість, загартування сили духу, гарний настрій і підтягнута фігура. Ось чому всілякі спортивні секції в Тернополі так відвідувані і популярні. Сьогодні займатися яким-небудь видом фізкультури модно, тому багато батьків відводять своїх малюків на заняття з 3-4 років. Але й самі не відстають від дітей – нерідко після тренувань малюків починаються більш серйозні уроки для дорослих.

Спортивні клуби Тернополя пропонують багато видів тренувань для людей з різним рівнем підготовки. Крім того, можна займатися як в групі, так і індивідуально з тренером. У місті найбільш популярні наступні види спорту:

  • Командні ігри (баскетбол, футбол, волейбол, хокей) допомагають розвинути ноги і таз, командний дух, комунікабельність, витривалість. При помірних навантаженнях дозволені майже всім бажаючим.
  • Плавання – заняття, яке благотворно впливає на опорно-рухову систему, заспокоює і розслабляє. Однак для інтенсивних тренувань існують протипоказання, тому перед заняттям необхідно проконсультуватися у лікарів.
  • Танці, гімнастика, аеробіка – ті дитячі гуртки Тернополя, які не перестають відвідувати і після дорослішання. Заняття благотворно впливають на фігуру, гнучкість, поставу.
  • Бойові мистецтва – карате, дзюдо, тейквондо, айкідо допоможуть захистити себе від зловмисників плюс допоможуть підтримати тіло в формі. І якщо секція боксу в Тернополі привабливіша для хлопчиків і хлопців, то єдиноборства доступні і дівчатам.
  • Теніс – спорт, який позбавить від зайвих кілограмів, поліпшить координацію, спритність, реакцію, а при великих успіхах може забезпечити дитині гідне майбутнє.
  • Фігурне катання, лижний спорт, біатлон – корисні при бажанні загартувати організм, поліпшити роботу опорно-рухового апарату, дисциплінувати.

Вибираючи спортивні гуртки для дітей в Тернополі або будь-якому іншому місті, варто орієнтуватися на ціну занять і додаткової екіпіровки, віддаленість клубу і залу від будинку, можливість займатися даним видом круглий рік, стан здоров'я.

Також особливу увагу варто приділити тренеру: не всі хороші спортсмени можуть працювати тренером, особливо дитячим. Тренер зобов'язаний бути другом, помічником, учителем, в міру строгим, закоханим у свою справу і отримують задоволення від своєї роботи, але при цьому він повинен вміти навести порядок при необхідності і зацікавити підопічних своїми заняттями. Тоді спортивна школа не буде у дитини визивати стійку неприязнь і на заняття вона буде ходити із задоволенням.

Вибираючи спортивні секції, відгуки в Тернополі про які можна знайти на сайті 20.ua, ви не прогадаєте!

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Центр здорового розвитку Fit Kid г. Тернополь
Fit Kid, Центр здорового розвитку
Центр здорового розвитку Fit Kid, створений для того, щоб зробити фізичний розвиток Ваших дітей легким і захоплюючим. Ми подбали про те, щоб створити таке місце, де кожна дитина зможе знайти собі спортивне заняття до душі, а батьки будуть спокійні і впевнені в правильному фізичному розвитку свого...
5.0
29 жовтня 2016 "Djakuju vam za bezmeznyj pozytyv dytyny! Vy - najkrawi!!!!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип "Агацу" Спортивний клуб айкідо м. Тернопіль
"Агацу" Спортивний клуб айкідо
Айкідо об’єднує в собі все найкраще з арсеналу традиційних бойових мистецтв, що стосується системи самозахисту. Основним девізом айкідо є перемога над собою. Усі, хто тренуються рядом з собою є твоїми партнерами, а не суперниками і допомагають пізнати і розвинути себе. Така атмосфера особливо спр...
3.5
09 червня 2015 " Регулярно відвідує племінник . Дитина в захваті . ПриємніЇ тренери."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Коммунальное учреждение Тернопольского городского совета "Комплексная детско-юношеская спортивная школа № 1" г. Тернополь
Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1"
Вільна боротьба Волейбол Баскетбол Карате кіокушинкай Велоспорт Плавання
3.5
15 вересня 2014 " заглянул в магазин. Товары высокого качества . Консультанты все подсказали "
Показати адресу
Показати телефон
Логотип "Шкіряна рукавичка" г. Тернополь
Шкіряна рукавичка, боксерський клуб
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.5
08 листопада 2016 "Замовляв продукцію цієї компанії. Надають якісні послуги. Необхідно відмітити професійну роботу менеджерів."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Логотип клуб таеквон-до Fight Fox г. Тернополь
Fight Fox, клуб таеквон-до
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.4
07 вересня 2016 "Давно відвідує син. Дитина задоволена. ПриємніЇ тренери."
Показати адресу
Показати телефон