GRANDE, Танцювальний клуб

5 відгуків Додати відгук
Клуб спортивного бального танцю. Танцювальний клуб «Grande» запрошує на спортивно - бальні танці: для дітей віком від 5 років, дорослі без вікових обмежень, аеробіка. Дізнатися більше
вул. Хмельницького... Показати
gm
(097) 909 77 xx Показати
Відправити e-mail
facebook.com
vk.com
http://www.grandekiss-dance.com.ua
$ $ $
Відгуки (5)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Матушевська Лілія 5.0
24 жовтня 2016
Вопше класні тренери місце де танцюємо дуже класні тренери
Поскаржитися
Котляр Леся 5.0
18 жовтня 2016
Тренери справжні професіонали.Дружній колектив
Поскаржитися
Олійник Андрій 5.0
18 жовтня 2016
Я танцюю у цьому клубі від початку його існування і дуже задоволений що пішов саме до нього адже тренери дуже добрі і чуйні і нікого не залишуть без уваги оскільки для них усі діти рівні і ні одна дитина не залишиться без турботи,ласки і теплої любові тренерів.Місцезнаходження чудове адже туді зручно добиратися з будьякого району.За таку корисну інформацію яку викладають тренери ціна просто супер.Якщо вам сподобався цей клуб приходьте і ви пожалієте оскільки результат не заставить себе чекати.
Поскаржитися
Янівець Валентин 5.0
18 жовтня 2016
Танцюю в цьому клубі вже понад 6 років в клубі і 9 з цими тренерами. Цому ж 5 балів? Тому що , місцезнаходження клубу прекрасне , і тому до танців легко добиратися без пробок іт.д. Персонал танцювального клубу є Олександр Олександрович, Катерина Олегівна. Головні тренери подбають про вас , а іменно якщо потрібна допомога в плані танцювання они вам підкажуть і допоможуть. В колективі завжди весела обстановка .Ціна/якість заннятя в клубі дуже правильне . Ви платите за місяць не дуже багато , і знайте що ваші гроші не пропадуть в нікуда , через рік ви побачите наскіль ваша дитина стала гарною в плані танцювання. Про швидкість я вже написав , що через рік або два вашв дитина навчиться всім базовим крокам . Так що з чистою душою я можу вам цей клуб. Тому що це іменно той , який вашу дитину танцювати.
Поскаржитися
Алена Павлик 0.0
03 листопада 2015
Вболiваю за них, дуже хочу пiдтримати.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Школи танців

Дивитися