Фабрика меблів "НОВА"

7 відгуків Додати відгук
Фабрика меблів "НОВА" - один із лідерів меблевого ринку України, що користується успіхом вже понад 15 років. Фабрика меблів "НОВА" виробляє понад 100 видів продукції, що продаєтьс... Дізнатися більше
ул. Текстильная... Показати
gm
(0352) 43 09 xx Показати
Відправити e-mail
vk.com
http://www.nova.ua
$ $ $
Відгуки (7)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Людмила Груховська 5.0
03 серпня 2016
Вітальня Флоренція в кольорі вишня коньяк..просто шикарна...гості дому не можуть нахвалити))хочуть і собі таку))...ціна+ якість і адекватна ціна..рекомендую)
Поскаржитися
Шатайло Катя 1.0
12 квітня 2016
НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЙДІТЬ НА РОБОТУ НА ЦЮ ФАБРИКУЦе найгірше місце для роботи!!!!! Керівництво тебе вважає за раба. Зарплату не виплачують... постійні затримки. Я пропрацював 6 місяців а якщо порахувати зарплау(з авансом) то мені заплатили тільки за 3... і ту постійно затримували. Щоб забрати чесно зароблені гроші треба тижднями ходити із заявами по начальниках і якщо повезе і вони підпишуть заяву(можуть і не підписати) треба ще пару тижднів ходити в бугалтерію щоб обримати гроші. На даний момент я вже звільнився(вже пройшов 1 місяць) але розрахункові так і не віддали... постійно кажуть "прийдіть завтра в нас сьогодні не має грошей"
Поскаржитися
Марія Яловська 5.0
09 листопада 2015
чудова Фабрика. ми завжди купуємо тут меблі.
Поскаржитися
Олена 5.0
29 жовтня 2015
Півроку тому назад купили спальню Алія. Враження тільки найкращі - доставили навіть швидше, ніж очікували, зібрали без проблем, виглядає просто супер - дуже гарний і оригінальний дизайн!
Поскаржитися
Дишкант Оля 4.5
21 жовтня 2015
Кухня "Юля" вже стоїть декілька років як новенька!
Поскаржитися
Леся 4.8
19 жовтня 2015
Купила спальню "Агнес" - дуже задоволена!
Поскаржитися
Романюк Роман 1.0
14 жовтня 2015
Якість так собі ,Но не мені рішати
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Меблеві магазини

Дивитися