Бібліотеки Тернопіль

Рейтинг кращих бібліотек в Тернополі по відгукам тернополян

Бібліотеки – це культурно-освітні установи, які є свого роду зібранням книг, журналів... Показати ще

Бібліотеки – це культурно-освітні установи, які є свого роду зібранням книг, журналів, газет. Кожен абонемент може користуватися бібліотечним фондом згідно з внутрішніми правилами закладу. Головними з них є дбайливе ставлення до книг, своєчасне їх повернення.

У Тернополі безкоштовні бібліотеки є в усіх мікрорайонах міста. Це заклади для дорослих і дітей, спеціальні книгозбірні, наукові. У кожному ВНЗ, а їх в Тернополі діє велика кількість, знайдеться безкоштовна бібліотека з універсальними книжковими фондами. Тернопільські бібліотеки відгуки збирають найкращі, оскільки мають зручне розташування, великий вибір літератури, сучасне обладнання та кваліфіковані кадри. Серед найбільш відвідуваних закладів значаться:

  • ТОУНБ – тернопільська обласна універсально-наукова бібліотека, розташована на бульв. Т. Шевченка, 15. Вона має абонентське відділення і читальний зал, а її послугами щорічно користуються приблизно 20 тис. чол.
  • Тернопільська обласна бібліотека для молоді (вул. Нечая, 29) – ще одна велика безкоштовна бібліотека, у фондах якої є універсальна і наукова література на різних мовах. Структурно вона складається з 8 відділень і 3 секторів.
  • Тернопільська обласна бібліотека для дітей – державна бібліотека на вул. М. Коперника, 17. В її складі значаться 7 відділень, 2 сектора, читальний зал. Щорічно заклад обслуговує понад 12 тис. читачів.
  • Міські бібліотеки для дорослих працюють на вул. Кривоноса, 7А, Злуки, 33, Карпенка, 14, Лепкого, 6, бульв. Д. Галицького, 6.

Дитячі бібліотеки відкриті за адресою: вул. Франка, 21, Лепкого, 6, Стуса, 4, бульв. Д. Галицького, 16.
Тернопільська міська централізована бібліотечна система включає в себе 12 закладів, багато з них мають доступ до мережі інтернет і до єдиного електронного каталогу, а сайт бібліотеки пропонує широкий вибір матеріалів в електронному форматі. Спеціалізована література є в профільних ВНЗ – Медичній академії, Кооперативному технікумі, Музучилищі, Галицькому коледжі, ТНЕУ, Політехнічному університеті. Бібліотеки, контакти котрих можна знайти на даній сторінці, працюють у зручні години.

4.2
11 відгуків
Читацькі та мистецькі зали, абонемент.
5.0
5 відгуків
Інтернет-зал, екскурсії та доступні матеріали для батьків.
5.0
2 відгука
Безкоштовне користування документами.
5.0
2 відгука
Книгосховище, друк та сканування документів.
5.0
1 відгук
Читальний зал, доступ до інтернету, архів.
0.0
0 відгуків
Друковані видання книг та періодичних видань.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
Книгосховище, читальний зал, абонемент читача.
0.0
0 відгуків
Читальний зал, доступ до мережі інтернет.
0.0
0 відгуків
Читальний зал, книгосховище та архів.
0.0
0 відгуків
Читальний та комп'ютерний зали, абонемент.