Бібліотеки Тернопіль

ТОП 20 бібліотек за відгуками та оцінками тернополян

Бібліотеки – це культурно-освітні установи, які є свого роду зібранням книг, журналів... Показати ще

Бібліотеки – це культурно-освітні установи, які є свого роду зібранням книг, журналів, газет. Кожен абонемент може користуватися бібліотечним фондом згідно з внутрішніми правилами закладу. Головними з них є дбайливе ставлення до книг, своєчасне їх повернення.

У Тернополі безкоштовні бібліотеки є в усіх мікрорайонах міста. Це заклади для дорослих і дітей, спеціальні книгозбірні, наукові. У кожному ВНЗ, а їх в Тернополі діє велика кількість, знайдеться безкоштовна бібліотека з універсальними книжковими фондами. Тернопільські бібліотеки відгуки збирають найкращі, оскільки мають зручне розташування, великий вибір літератури, сучасне обладнання та кваліфіковані кадри. Серед найбільш відвідуваних закладів значаться:

  • ТОУНБ – тернопільська обласна універсально-наукова бібліотека, розташована на бульв. Т. Шевченка, 15. Вона має абонентське відділення і читальний зал, а її послугами щорічно користуються приблизно 20 тис. чол.
  • Тернопільська обласна бібліотека для молоді (вул. Нечая, 29) – ще одна велика безкоштовна бібліотека, у фондах якої є універсальна і наукова література на різних мовах. Структурно вона складається з 8 відділень і 3 секторів.
  • Тернопільська обласна бібліотека для дітей – державна бібліотека на вул. М. Коперника, 17. В її складі значаться 7 відділень, 2 сектора, читальний зал. Щорічно заклад обслуговує понад 12 тис. читачів.
  • Міські бібліотеки для дорослих працюють на вул. Кривоноса, 7А, Злуки, 33, Карпенка, 14, Лепкого, 6, бульв. Д. Галицького, 6.

Дитячі бібліотеки відкриті за адресою: вул. Франка, 21, Лепкого, 6, Стуса, 4, бульв. Д. Галицького, 16.
Тернопільська міська централізована бібліотечна система включає в себе 12 закладів, багато з них мають доступ до мережі інтернет і до єдиного електронного каталогу, а сайт бібліотеки пропонує широкий вибір матеріалів в електронному форматі. Спеціалізована література є в профільних ВНЗ – Медичній академії, Кооперативному технікумі, Музучилищі, Галицькому коледжі, ТНЕУ, Політехнічному університеті. Бібліотеки, контакти котрих можна знайти на даній сторінці, працюють у зручні години.

Обласна бібліотека для молоді
Читацькі та мистецькі зали, абонемент.
Дякуємо, ми перевіримо
Бібліотека №4 для дітей
Книгосховище, друк та сканування документів.
Дякуємо, ми перевіримо
Бібліотека ТНЕУ
Читальний зал, доступ до інтернету, архів.
Дякуємо, ми перевіримо
Бібліотека для дітей
Інтернет-зал, екскурсії та доступні матеріали для батьків.
Дякуємо, ми перевіримо
Бібліотека №2 для дорослих
Друковані видання книг та періодичних видань.
Дякуємо, ми перевіримо
Обласна універсальна наукова бібліотека
Безкоштовне користування документами.
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Наукова бібліотека ТНПУ
Книгосховище, читальний зал, абонемент читача.
Дякуємо, ми перевіримо
Бібліотека №2 для дітей
Читальний зал, доступ до мережі інтернет.
Дякуємо, ми перевіримо
Бібліотека №3 для дітей
Читальний зал, книгосховище та архів.
Дякуємо, ми перевіримо
Медична бібліотека
Читальний та комп'ютерний зали, абонемент.
Дякуємо, ми перевіримо