Коледжі, училища, технікуми у Тернополі
ТОП 20 за відгуками та оцінками тернополян

Освіта необхідна людині, щоб вона могла знайти своє місце в суспільстві, а також могла забезпечувати... Показати ще

Освіта необхідна людині, щоб вона могла знайти своє місце в суспільстві, а також могла забезпечувати себе і своїх рідних. Не всі прагнуть здобути вищу освіту, закінчувати інститути, університети й академії. Щоб почати заробляти цілком достатньо диплома про загальну середню освіту, який видають всілякі коледжі, училища, технікуми. Всі вони беруть в студенти після закінчення дев'яти класів школи, але різниця між ними є і її необхідно знати, перш ніж вчорашній випускник подасть документи в такий заклад.

Коледжі після 9 класу. Програма цих навчальних закладів орієнтована на поглиблене вивчення теорії. Досить часто вони працюють від певного ВНЗ і готують студентів до подальшого навчання в ньому. Випускникам коледжу надаються певні пільги під час вступу до материнський ВНЗ. Навчання проходить у формі лекцій, семінарів, практикумів, студенти здають сесії, а триває воно на рік довше, ніж в технікумах. Перші навчальні заклади такого типу з'явилися в Україні після розвалу СРСР.

Технікуми орієнтовані більше на придбання студентами практичних навичок. Найчастіше в них можна отримати диплом робітничої професії, але нерідко пропонуються і інтелектуальні види праці (бухгалтерія, менеджмент, програмування). Навчання триває від трьох років, а за своєю структурою воно більше нагадує шкільну програму.

Багато школярів після закінчення 9 класу вибирають училища, відгуки про які дають уявлення про якість навчання в них. в Тернополі діють професійні, аграрні, технічні, спеціальні (корекційні), технічні училища закритого типу, так що вибрати є з чого.

Як вибрати училище, коледж чи технікум для навчання після 9 класу? Необхідно визначитися з майбутньою професією, вирішити, чи буде достатньо середньої освіти чи є бажання продовжувати її далі. Не останнім аргументом є складність вступу в певний заклад (конкуренція на місце), вартість навчання, наявність гуртожитку (для іногородніх) і т.д.

На сайті http://20.ua/ можна знайти адреси, контакти та іншу інформацію про всі навчальні заклади Тернополя, в яких можна отримати професійне середню освіту.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Педагогічний ліцей м. Тернопіль
Логотип Технічний коледж ТНТУ м. Тернопіль
Логотип Приватний вищий навчальний заклад «Медичний коледж» м. Тернопіль
Приватний вищий навчальний заклад «Медичний коледж»
Приватний вищий навчальний заклад "Медичний коледж" створено 27 лютого...
Логотип Галицький коледж ім. В. Чорновола м. Тернопіль
Галицький коледж ім. В. Чорновола
В 2014 году Галицкий колледж совместно с управлением образования и науки начал реализацию...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Логотип Професійне технічне училище №11 м. Тернопіль
Логотип Тернопільське вище професійне училище №4 ім. Михайла Паращука м. Тернопіль
Логотип Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму м. Тернопіль
Логотип Тернопільський центр професійно-технічної освіти м. Тернопіль
Логотип Тернопільський коледж Університету «Україна» м. Тернопіль
Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж - фото 1