Коледжі, училища, технікуми Тернопіль

Рейтинг кращих коледжів, училищ, технікумів в Тернополі по відгукам тернополян

Освіта необхідна людині, щоб вона могла знайти своє місце в суспільстві, а також могла забезпечувати себе і своїх рідних. Не всі прагнуть здобути вищу освіту, закінчувати інститути, університети й академії. Щоб почати заробляти цілком достатньо диплома про загальну середню... Показати ще

Освіта необхідна людині, щоб вона могла знайти своє місце в суспільстві, а також могла забезпечувати себе і своїх рідних. Не всі прагнуть здобути вищу освіту, закінчувати інститути, університети й академії. Щоб почати заробляти цілком достатньо диплома про загальну середню освіту, який видають всілякі коледжі, училища, технікуми. Всі вони беруть в студенти після закінчення дев'яти класів школи, але різниця між ними є і її необхідно знати, перш ніж вчорашній випускник подасть документи в такий заклад.

Коледжі після 9 класу. Програма цих навчальних закладів орієнтована на поглиблене вивчення теорії. Досить часто вони працюють від певного ВНЗ і готують студентів до подальшого навчання в ньому. Випускникам коледжу надаються певні пільги під час вступу до материнський ВНЗ. Навчання проходить у формі лекцій, семінарів, практикумів, студенти здають сесії, а триває воно на рік довше, ніж в технікумах. Перші навчальні заклади такого типу з'явилися в Україні після розвалу СРСР.

Технікуми орієнтовані більше на придбання студентами практичних навичок. Найчастіше в них можна отримати диплом робітничої професії, але нерідко пропонуються і інтелектуальні види праці (бухгалтерія, менеджмент, програмування). Навчання триває від трьох років, а за своєю структурою воно більше нагадує шкільну програму.

Багато школярів після закінчення 9 класу вибирають училища, відгуки про які дають уявлення про якість навчання в них. в Тернополі діють професійні, аграрні, технічні, спеціальні (корекційні), технічні училища закритого типу, так що вибрати є з чого.

Як вибрати училище, коледж чи технікум для навчання після 9 класу? Необхідно визначитися з майбутньою професією, вирішити, чи буде достатньо середньої освіти чи є бажання продовжувати її далі. Не останнім аргументом є складність вступу в певний заклад (конкуренція на місце), вартість навчання, наявність гуртожитку (для іногородніх) і т.д.

На сайті ТОП 20юа можна знайти адреси, контакти та іншу інформацію про всі навчальні заклади Тернополя, в яких можна отримати професійне середню освіту.

5.0
4 відгука
Музичне та театральне мистецтво, денна форма навчання.
4.3
7 відгуків
Спеціальність економіки, туризму, торгівлі, денна і заочна форма.
4.3
4 відгука
Фармація, стоматологія, лікувальна справа, акушерська справа.
4.3
3 відгука
Муляр-штукатур, маляр будівельний, електрогазозварник та інші.
5.0
4 відгука
Будівництво, економіка, медицина, легка промисловість, електротехніка.
4.0
3 відгука
4 навчальні корпуси, електронна бібліотека, редакційно-видавничий відділ.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
3.0
7 відгуків
Навчання на базі 9 або 11 класу, різновид спеціальностей.
0.0
9 відгуків
Великий вибір спеціальностей, компетентні викладачі, різні форми навчання.
0.0
4 відгука
Харчові технології, готельно-ресторанна справа, маркетинг.
0.0
3 відгука
Навчання за контрактом та державним замовленням, різновид професій.
0.0
1 відгук
Секції з футболу, легкої атлетики, волейболу, біатлону, гандболу.
0.0
0 відгуків
Професійне технічне училище №11 запрошує на навчання за спеціальностями: косметик...
0.0
0 відгуків
Журналістика, культура і мистецтво, право і юриспонденція.