Школи Тернопіль

ТОП 20 шкіл за відгуками та оцінками тернополян

Кожна дитина має право на отримання освіти. Держава зобов'язує батьків і опікунів влаштувати неповнолітніх... Показати ще

Кожна дитина має право на отримання освіти. Держава зобов'язує батьків і опікунів влаштувати неповнолітніх дітей віком від 6-7 років до 17 в будь-яку школу, де заняття проходять безкоштовно. При бажанні і можливості батьків учні можуть відвідувати приватні заклади, спеціалізовані гімназії та ліцеї.

Державні школи, де учні здобувають ази загальних знань, є в кожному місті. Програма розрахована на 11 класів, де:

  • з 1 по 4 – початкова школа;
  • з 5 по 9 – середня школа;
  • 10 і 11 класи вважаються школою старшою.

Навчальні заклади розкидані по всьому Тернополю, щоб в кожному районі їх було по кілька штук для зручності і дітей, і їх батьків. У місті є звичайні загальноосвітні школи, з поглибленим вивченням наук (гуманітарних, точних, економічних, мистецтва і т.п.), спеціалізовані, вечірні.

Вибираючи освітній заклад для своєї дитини, варто відповісти на кілька запитань:

  1. Яку школу вибрати – звичайну або спеціалізовану? Тут необхідно враховувати не тільки власні прагнення, але ще і бажання, здібності дітей. Загальноосвітні установи дають досить багато знань для життя і подальшої освіти.
  2. Профіль спеціалізованої школи. Програма такого закладу може детально і глибоко охоплювати різні дисципліни – математику, фізику і технічні науки, іноземні мови, мистецтво, музику, економіку, правознавство, історію, комп'ютерну грамоту, фізкультуру і т.д. Сайт школи обов'язково містить інформацію про спеціалізацію закладу.
  3. Відстань навчального закладу від будинку: якщо воно далеко, дитині знадобиться додатковий час на дорогу, до того ж батьки будуть переживати за безпеку свого учня.
  4. Матеріально-технічна база школи. Огляньте стан класів, бібліотеки, спортивних залів, поспілкуйтеся з можливими педагогами, вивчіть про усі школи відгуки.

Завданням батьків і педагогів є створення таких умов, щоб дитина відчувала себе комфортно, про школу згадувала із задоволенням. Тоді проблем з успішністю і відвідуванням уроків не буде.

У Тернополі діє три десятка загальноосвітніх шкіл, де діти можуть отримати освіту. Дізнатися їх адреси, особливості та іншу корисну інформацію пропонує сайт 20.ua. В усі школи, контакти котрих розміщенні на цій сторінці, зобов’язані прийняти усіх бажаючих віком від 6 до 17 років.

Тренінгова компанія "O.Vitta"
5.0
середній бал на основі
Тренінгова компанія O. Vitta пропонує чітку технологію, яка формує базові життєві...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
RAINBOW, міжнародня дитяча бізнес-школа
0.0
середній бал на основі
Міжнародня Дитяча Бізнес-Школа «Raіnbow» у Тернополі пропонує навчання...
Петриківський дитячий будинок-інтернат
0.0
середній бал на основі
Петриківський дитячий будинок-інтернат працює вже з 1967 року. У закладі виховують...
Агацу, Спортивний клуб айкідо
0.0
середній бал на основі
Айкідо об’єднує в собі все найкраще з арсеналу традиційних бойових мистецтв...
Школа Трейдингу "InstaForex"
0.0
середній бал на основі
Навчання форексу початківців, метою якого є отримання постійного стабільного доходу...