Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

4 відгука Додати відгук
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка - фото 1
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка - фото 1
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка - фото 2
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка - фото 4
Викладацький склад педагогічного університету заслуговуює на окремі слова подяки.Актори,журналісти,психологи,біологи,історики вже багато років передають свої знання студентам педагогічного університет... Дізнатися більше
вул. Кривоноса... Показати
gm
(0352) 43 60 xx Показати
$ $ $
Відгуки (4)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Дорожовська Таня 5.0
09 грудня 2015
Хороший виш, окреме вітання іст-факу.
Поскаржитися
Студент 1.0
29 жовтня 2015
Сказати "кошмар" це нічого не сказати! Особливо відношення до студентів(тут погоджуюсь з попереднім коментарем). Ти тут ніхто і звати тебе ніяк(і зовсім не важливо як ти пахав щоб здати ЗНО і завдяки своїй праці і своїм знанням поступив сюди). Тому що тут викладачі прирівнються до викладачів Оксфорду, а студента кожен день з плінтусом рівняють! Оцінювання це звичайно взагалі окрема тема(а ще хтось ка;е що ТНЕУ корумпований, хто ще досі так думає, шановні, ви просто не вчились в педі, тут брали, беруть і будуть брати тільки в більших розмірах). За всі роки навчання я зустріла може з 5 викладачів, які знають що вони там роблять і знають свій предмет навідмінно. Так от, якщо хочете зберегти свою нервову систему і здоров'я загалом, виберіть будь-який інший вуз України, бо повірте на слово, тут престижем і не пахне, зате чого ніколи не бракує так це скандалів, починаючи від сексуального скандалу з ректором, закінчуючи виведенням викладача(на пару з секретаркою ректора доречі) прямо з університету в наручниках. (Секретарка потім маж іншим магічним чином в псіхушці опинилась). Ласкаво просимо, мазохісти)))
Поскаржитися
Анонім 2.3
01 листопада 2014
Не знаю як і написати про цей вуз...... Мріяла туди попасти,думала у Тернополі найкращий,ПРОТЕ,я нажаль,помилялася! Університет з такими можливостями просто занепадає.Немає ніяких цікавих заходів,де б хотілось взяти участь(наприклад ЛІРА у ТНЕУ),ніяких гуртків,танцювальних колективів,художня самодіяльність на 0,хоча на кожнуму фокультеті є безліч талантів. Студенти платної форми навчання вносять щорічно величезні кошти,хотілося б запитати де вони?Ах вибачте,судячи із парковки на задньому дворі,точно не в університеті! Головна мета нашого університету-"зрізати" студентів із степендії.Не бачила і не чула ні одного разу(на моєму факультеті),щоб викладачі доставили бали,щоб дитина мала степендію,в нас їх тільки віднімають,недораховують і усміхаються в лице.Але я прекрасно розумію,вони ж усі "пєшки" у руках керівництва.Бояться втратити роботу,треба ж відробити гроші,які заплатили за місце. А про викладацьку дисципліну(культуру)промовчу.Зверхність,тільки й вміють,що обговорювати на кафедрі. А кафе?
Поскаржитися
Марка 5.0
27 жовтня 2014
Університет дуже класний, викладачі хороші і позитивні! Особливе вітання Інституту мистецтв та Первинній Профспілковій організації студентів!!!
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Вищі навчальні заклади

Дивитися