Твій старт

11 відгуків Додати відгук
Вивчення польської мови. Заняття проходять у цікавій та не вимушеній атмосфері. Підготовка на усіх рівнях. Підготовка до вступу до університетів Польщі, підготовка до співбесіди в консульстві для отри... Дізнатися більше
ул. Микулинецькая... Показати
gm
(098) 746 57 xx Показати
Відправити e-mail
http://www.tvijstart.eu
$ $ $
Відгуки (11)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Чипурко Віка 5.0
23 жовтня 2016
Дуже хороші люди,швидке обслуговування і тепле атмосфера,не тільки все відмінно зробили ай морально підтримали.
Поскаржитися
Шумський Роман 4.8
23 жовтня 2016
Все супер.Швидко якісно надійно та не надто затратно. Я задоволений. Раджу усім!
Поскаржитися
Вівчар Вікторія 5.0
19 жовтня 2016
Horoshyj pidhid ,nevymushena forma navchannia,cikavi,momentamy navit' kumedni zaniattia,nadannia konsultacij i prosto pojednannia korysnogo z pryjamnym)Tobto i movu vchysh ,i nove diznajeshsia)liubliu i vsim recomenduju TVIJ START)))
Поскаржитися
Загричук Тетяна 5.0
19 жовтня 2016
Вивчала тут польську мову. Залишилась дуже здоволена професійністю викладача, індивідуальним підходом до кожного учня, доброзичливою атмосферою та можливісю обрати зручний графік навчання. Усім рекомндую!
Поскаржитися
Шевчук Ірина 4.8
18 жовтня 2016
Уроки проходять з легкістю та цікавістю. Все доступно пояснюють та виправляють помилки. Рекомендую чудового викладача польської мови :)
Поскаржитися
Мазур Андрій 5.0
18 жовтня 2016
Професійний та індивідуальний підхід до кожного.Хороший рівень викладання польської мови.Якщо бажаєте швидко та якісно вивчити język Polski , тоді рекомендую саме ці курси.Я вже рік навчаюся у Польщі і результатом залишився задоволений.Pozdrawiam;)
Поскаржитися
Oleh Kozub 5.0
18 жовтня 2016
Все було на стільки оперативно, що я досі не можу усвідомити, той факт, що проживаю та навчаюся у Польщі, а я тут вже третій тиждень.
Поскаржитися
Олексій 5.0
17 жовтня 2016
Все було добре виконано. Цікаво, навіть після виконання умов контракту, коли потребував допомогу, то давали поради. Це важливо. Раджу кожному скористатись послугами.
Поскаржитися
Andrii Trush 5.0
17 жовтня 2016
Обрав саме ці курси та залишився задоволеним, тепер всім їх рекомендую. Завдяки їх індивідуальним підходом до кожного студента, вивчення польської мови стає швидким та цікавим а головне саме тут вас зрозуміють та навчать багато чого цікавого. Да і ціна приємна.
Поскаржитися
Andrii Melnyk 5.0
14 жовтня 2016
Індивідуальний підхід викладача дозволив мені швидко вивчити польську розмовну мову, у дуже стислі терміни перед від'їздом до Польщі. Завдяки цим курсам польської мови, після переїзду у Польщу, я не відчував жодних труднощів в розмові з поляками. Після переїзду в Польщу продовжив в них навчання через скайп, щоб вивчити ще й граматику. Вони справді знають свою справу і вміють передати ці знання. Та й ціни в них практично найдешевші в Тернополі для індивідуальних занять. З радістю та подякою рекомендую їх усім
Поскаржитися
Анюта 3.5
13 вересня 2014
Обрала ці курси. Залишилась задоволена індивідуальним підходом до студентів .
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Курси іноземних мов

Дивитися