Модельні агентства у Тернополі
ТОП 20 за відгуками та оцінками тернополян

Хто з нас не мріяв стати моделлю в дитинстві? Це потім у людини з'являється невпевненість в собі, сумніви... Показати ще

Хто з нас не мріяв стати моделлю в дитинстві? Це потім у людини з'являється невпевненість в собі, сумніви у своїй зовнішності. І якщо раніше впоратися з усіма цими комплексами доводилося самотужки, то тепер можна не допустити їх появи. Дитяча школа моделей, яка є в кожному місті України, в Тернополі в тому числі, допоможе вашій дитині перетворитися на справжню зірку. Відповідні заклади є і для дорослих хлопців і дівчат, які хочуть спробувати себе в модельному бізнесі.

Школа моделей – це серйозна організація, де учням передадуть всі важливі знання, необхідні для роботи в цій галузі. По закінченню занять дитина буде вільно почувати себе перед камерою і публікою, поліпшить свою поставу і граціозність, буде впевненою у своїх силах. У такій школі викладають і працюють досвідчені фахівці:

 • вчителі-методисти;
 • фотографи і відеооператори;
 • візажисти;
 • модельєри;
 • перукарі;
 • актори;
 • інші співробітники.

Школа моделей – це навчальний заклад, який необхідно закінчити для подальшої успішної кар'єри. Працювати дітки і дорослі будуть в агентстві. Модельні агентства вже безпосередньо співпрацюють з фотографами, дизайнерами одягу, рекламними агентствами і т.д. За роботу моделі вже отримують гонорар. Нерідко таке агентство має власну школу, а з її кращими випускниками продовжує співпрацю.
Дитяче модельне агентство приймає діток від трьох років і старше, хоча нерідко для фотосесії необхідні малюки більш ніжного віку. Що стосується дорослих моделей, то для роботи вибирають людей, чиє тіло відповідає певним параметрам:

 • зріст дівчат повинен бути не менше 1,75 м, хлопців – 1,8;
 • комплектація фігури і вага (заповітні 90-60-90 при вазі 45-50 кг);
 • хлопці не зобов'язані мати накачані мускулатуру, а дівчата – пишний бюст;
 • важливо для моделі бути доглянутим, починаючи від волосся і закінчуючи кінчиками пальців, мати акуратний зовнішній вигляд.

Фотомодельне агентство і школи є в Тернополі, а умови співпраці з ними залежать від конкретного агентства, його рівня і політики. Дізнатися їх контакти, адреси, умови та іншу корисну інформацію можна на сайті 20.ua. Тут також розміщені відгуки про них від клієнтів і моделей.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
- фото 1
Selfie Models Group школа та агентство моделей
Selfie Models Group - це професійне агентство моделей. Наші моделі уже працювали...
- фото 1
Katrin Models Managment, агенство моделей
Агентство Катрін Моделс успішно функціонує на ринку України та світу з 1998 року...
Імперія ЕМ Models, школа при агенстві моделей
Основними видами діяльності агенстві моделей «Імперія Е.М. Models» є...