Модельні агентства Тернопіль

ТОП 20 модельних агенств за відгуками та оцінками тернополян

Хто з нас не мріяв стати моделлю в дитинстві? Це потім у людини з'являється невпевненість в собі, сумніви... Показати ще

Хто з нас не мріяв стати моделлю в дитинстві? Це потім у людини з'являється невпевненість в собі, сумніви у своїй зовнішності. І якщо раніше впоратися з усіма цими комплексами доводилося самотужки, то тепер можна не допустити їх появи. Дитяча школа моделей, яка є в кожному місті України, в Тернополі в тому числі, допоможе вашій дитині перетворитися на справжню зірку. Відповідні заклади є і для дорослих хлопців і дівчат, які хочуть спробувати себе в модельному бізнесі.

Школа моделей – це серйозна організація, де учням передадуть всі важливі знання, необхідні для роботи в цій галузі. По закінченню занять дитина буде вільно почувати себе перед камерою і публікою, поліпшить свою поставу і граціозність, буде впевненою у своїх силах. У такій школі викладають і працюють досвідчені фахівці:

 • вчителі-методисти;
 • фотографи і відеооператори;
 • візажисти;
 • модельєри;
 • перукарі;
 • актори;
 • інші співробітники.

Школа моделей – це навчальний заклад, який необхідно закінчити для подальшої успішної кар'єри. Працювати дітки і дорослі будуть в агентстві. Модельні агентства вже безпосередньо співпрацюють з фотографами, дизайнерами одягу, рекламними агентствами і т.д. За роботу моделі вже отримують гонорар. Нерідко таке агентство має власну школу, а з її кращими випускниками продовжує співпрацю.
Дитяче модельне агентство приймає діток від трьох років і старше, хоча нерідко для фотосесії необхідні малюки більш ніжного віку. Що стосується дорослих моделей, то для роботи вибирають людей, чиє тіло відповідає певним параметрам:

 • зріст дівчат повинен бути не менше 1,75 м, хлопців – 1,8;
 • комплектація фігури і вага (заповітні 90-60-90 при вазі 45-50 кг);
 • хлопці не зобов'язані мати накачані мускулатуру, а дівчата – пишний бюст;
 • важливо для моделі бути доглянутим, починаючи від волосся і закінчуючи кінчиками пальців, мати акуратний зовнішній вигляд.

Фотомодельне агентство і школи є в Тернополі, а умови співпраці з ними залежать від конкретного агентства, його рівня і політики. Дізнатися їх контакти, адреси, умови та іншу корисну інформацію можна на сайті 20.ua. Тут також розміщені відгуки про них від клієнтів і моделей.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
- фото 1
Katrin Models Managment, агенство моделей
"Katrin Models Managment"(Катрин Моделс), агенство моделей на ринку України...
Дякуємо, ми перевіримо
Empire of Kids, академія стилю та моди - фото 1
Empire of Kids, академія стилю та моди
Empire of Kids - академія стилю та моди Емілії Монастирської. Школа моделей пропонує...
Дякуємо, ми перевіримо
- фото 1
Selfie Models Group школа та агентство моделей
Selfie Models Group - це професійне агентство моделей. Наші моделі уже працювали...
Дякуємо, ми перевіримо
Імперія ЕМ Models, школа при агенстві моделей
Основними видами діяльності агенстві моделей «Імперія Е.М. Models» є...
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Junior, дитяча школа моделей - фото 1
Дякуємо, ми перевіримо