Модельні агентства у Тернополі. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Модельні агентства у Тернополі

Хто з нас не мріяв стати моделлю в дитинстві? Це потім у людини з'являється невпевненість в собі, сумніви у своїй зовнішності. І якщо раніше впоратися з усіма цими комплексами доводилося самотужки, то тепер можна не допустити їх появи. Дитяча школа моделей, яка є в кожному місті України, в Тернополі в тому числі, допоможе вашій дитині перетворитися на справжню зірку. Відповідні заклади є і для дорослих хлопців і дівчат, які хочуть спробувати себе в модельному бізнесі.

Школа моделей – це серйозна організація, де учням передадуть всі важливі знання, необхідні для роботи в цій галузі. По закінченню занять дитина буде вільно почувати себе перед камерою і публікою, поліпшить свою поставу і граціозність, буде впевненою у своїх силах. У такій школі викладають і працюють досвідчені фахівці:

 • вчителі-методисти;
 • фотографи і відеооператори;
 • візажисти;
 • модельєри;
 • перукарі;
 • актори;
 • інші співробітники.

Школа моделей – це навчальний заклад, який необхідно закінчити для подальшої успішної кар'єри. Працювати дітки і дорослі будуть в агентстві. Модельні агентства вже безпосередньо співпрацюють з фотографами, дизайнерами одягу, рекламними агентствами і т.д. За роботу моделі вже отримують гонорар. Нерідко таке агентство має власну школу, а з її кращими випускниками продовжує співпрацю.
Дитяче модельне агентство приймає діток від трьох років і старше, хоча нерідко для фотосесії необхідні малюки більш ніжного віку. Що стосується дорослих моделей, то для роботи вибирають людей, чиє тіло відповідає певним параметрам:

 • зріст дівчат повинен бути не менше 1,75 м, хлопців – 1,8;
 • комплектація фігури і вага (заповітні 90-60-90 при вазі 45-50 кг);
 • хлопці не зобов'язані мати накачані мускулатуру, а дівчата – пишний бюст;
 • важливо для моделі бути доглянутим, починаючи від волосся і закінчуючи кінчиками пальців, мати акуратний зовнішній вигляд.

Фотомодельне агентство і школи є в Тернополі, а умови співпраці з ними залежать від конкретного агентства, його рівня і політики. Дізнатися їх контакти, адреси, умови та іншу корисну інформацію можна на сайті 20.ua. Тут також розміщені відгуки про них від клієнтів і моделей.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Katrin Models Managment г. Тернополь
Katrin Models Managment, агенство моделей
Агентство Катрін Моделс успішно функціонує на ринку України та світу з 1998 року. Наші моделі реалізовують свою кар'єру в найкращих агентствах світу. При агентстві функціонує школа моделей та школа краси.
3.6
30 березня 2016 "Хороша агенція. Кваліфіковані викладачі."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Імперія ЕМ Models, школа при агенстві моделей м. Тернопіль
Імперія ЕМ Models, школа при агенстві моделей
Основними видами діяльності агенстві моделей «Імперія Е.М. Models» є: навчання професійних моделей організація шоу-програм, показів колекцій одягу та взуття проведення рекламних фото-, відеозйомок підбір та організація роботи професійних моделей на показах, виставках, презентаціях, зйомк...
3.5
22 січня 2015 " Отличное . От посещения только хорошие впечатления . "
Показати адресу
Показати телефон