Дерев'яні конструкції Тернопіль

ТОП 20 дерев'яних конструкцій за відгуками та оцінками тернополян

Натуральне дерево являє собою матеріал, який здавна використовувався людиною для її потреб. Найширше... Показати ще

Натуральне дерево являє собою матеріал, який здавна використовувався людиною для її потреб. Найширше його використовували у будівництві для зведення стін, даху, з деревини робили двері міжкімнатні та вхідні, різноманітні дерев’яні конструкції.

У сучасному суспільстві намітилася тенденція до поступової відмови від зведення кам’яних та залізобетонних джунглів на користь будинків з дерева. Якщо раніше у житлових приміщеннях з дерева виготовляли переважно вікна та двері міжкімнатні, то сьогодні цей матеріал використовують також для стін та даху.

В Європі (Англія, Австрія, Німеччина, Фінляндія), а також в Канаді втілюють в життя проекти багатоповерхових споруд. Наприклад, у Лондоні вже здано дев’ятиповерховий будинок з дерева, не за горами поява будівлі на тридцять поверхів і навіть більше. Будинки з дерева популярні по ряду причин:

  • екологічна чистота, нешкідливість матеріалу для людини та навколишнього середовища, відновлювальність ресурсів;
  • економічність споруди у плані енергозберігання;
  • гнучкість та еластичність природного матеріалу роблять будинки з дерева більш стійкими до сейсмічної активності, ніж конструкції з бетону;
  • монтаж дерев’яних конструкцій можна виконувати за будь-якої погоди та температури;
  • будівельні роботи з використанням деревини дешевші, ніж при застосуванні залізобетону;
  • демонтаж старого будинку з дерева та утилізація будматеріалів не стане проблемою.

Безліч жителів Тернополя та області хочуть не лише встановити в помешкання двері міжкімнатні та вікна, але й побудувати його цілком із деревини. Будинки з дерева володіють особливим ароматом всередині, неповторною, здоровою атмосферою. Тому безліч компаній у місті пропонують зведення такого житла під ключ. Можливе зведення невеликого будинку з дерева (на зразок фінського), котеджу, бані, пропонується виробництво садових меблів, міжкімнатних дверей.

Сучасний будинок з дерева відрізняється від споруд минулого не лише дизайном. Зміни торкнулися також самого матеріалу. Тепер деревину не вважають пожежонебезпечним матеріалом, схильним до деформації, гниття, пошкоджень шкідниками. Завдяки термічній та хімічній обробці вона стає втричі міцнішою до механічних руйнувань та стійкішою до впливу вологи. Тому дерев’яні конструкції з такого матеріалу будуть служити довгі роки, не втрачаючи своїх властивостей та краси.

Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Імперія вагонки - фото 5
На Бродівській, підлога ламінована
Підлога ламінована "На Бродівській"- це саме те місце, де ви зможете придбати...
Дякуємо, ми перевіримо
- фото 1
Вироби з дерева
напрямом діяльності нашого магазину є продаж пиломатеріалів
Дякуємо, ми перевіримо
ТОВ Терком - фото 4
ТОВ Терком
Виробництво дерев`яних будівельних конструкцій і столярних виробів.
Дякуємо, ми перевіримо