Покрівельні матеріали, металочерепиця у Тернополі. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Покрівельні матеріали, металочерепиця у Тернополі

Покрівля даху – найважливіший елемент будівлі, від якості якого залежить комфорт і тепло всередині. На ринку в Тернополі можна знайти чимало різних матеріалів для даху, але найпопулярнішими з них є:

  • профнастил;
  • металочерепиця;
  • битумна черепиця;
  • ондулін;
  • керамічна черепиця.

Кожен з цих матеріалів хороший і має власні переваги та недоліки. Профнастил в Тернополі і області використовують для спорудження даху і огорож, а також для зведення стін. Собою він представляє хвилеподібний сталевий лист спеціальної обробки, тонкий і відносно легкий. Виготовляють його з цинку, міді або сталі, зверху можуть нанести кольорове захисне покриття, але продаються листи профнастилу і без нього. Розрізняють будматеріал по товщині і маркуванню. До його переваг належить легкість монтажу, доступна ціна, стійкість до корозії, фізичних і хімічних факторів, широкий вибір колірного рішення виробів.

Металочерепиця в Тернополі використовується не рідше. Це металеві вироби, що нагадують звичайну черепицю з глини. Будматеріал є екологічно чистим, економічним, практичним, легким, не схильним до горіння, стійким до різних кліматичних умов, механічних пошкоджень, корозії, красивим зовні. Доступний він в різних кольорах і формі, широко використовується в житлових, офісних, виробничих і складських приміщеннях.

Бітумна черепиця в Тернополі часто використовується дизайнерами при нестандартних проектах. Вона гнучка, тому може змінювати свою форму. Крім того, вироби дуже легкі, просто монтуються, не бояться вологи, добре ремонтуються, є відмінним звукоізоляційним матеріалом і має герметичні стики. З недоліків варто зауважити тільки високу вартість будматеріалу.

Ондулін в Тернополі використовують люди, які бажають покрити дах екологічно чистим матеріалом. Вироби виготовляють із залишків макулатури, деяких мінералів і бітуму. Вони довговічні (можуть служити більше 50 років), стійкі до погодних примх і сильного вітру, дуже легкі, не пропускають вологу, не бояться впливу грибків і бактерій. Покрівля даху в Тернополі з керамічної черепиці теж зустрічається. Такий матеріал має традиційний відтінок, укладається тільки вручну, коштує дорого. Як будь-яка кераміка, така черепиця не дуже стійка до механічних пошкоджень, має велику вагу. Застарілий будматеріал має переваги: довго служить (більше 150 років), переносить як мороз, так і спеку, виглядає розкішно і презентабельно, тому використовується для дорогих будинків.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип ЗАТ Технотерн-Декор м. Тернопіль
ЗАТ Технотерн-Декор
Єврошифер, металочерепиця, керамічна плитка, газові котли, прозорі покрівельні листи.
3.8
03 квітня 2015 "Дуже хороша компанія. Сервіс на найвищому рівні . Будем співпрацювати й надалі ."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Дочірне підприємство Покріврембуд Кремінь м. Тернопіль
Дочірне підприємство Покріврембуд Кремінь
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.8
20 грудня 2014 "Дуже хороша компанія. Кваліфікація працівників на вищому рівні . Претензій не було ."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТОВ "Нове місто БВК" м. Тернопіль
ТОВ "Нове місто БВК"
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.6
06 вересня 2016 "Дуже хороша компанія. ціни одні з найнищих в місті. Будем співпрацювати й надалі."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Завод «Євро-модуль» м. Тернопіль
Завод «Євро-модуль»
Завод «Євро-модуль» є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям у Західному регіоні України. Свою діяльність компанія «Євро-модуль» розпочала у 1997 році. З перших днів роботи підприємство орієнтується на виготовлення якісного покрівельного матеріалу. Задля досяг...
3.5
17 грудня 2014 " шикарный выбор строительных материалов. Обученный персонал Вам все расскажет , при выборе материалов для ремонта..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Західспецпрофіль м. Тернопіль
Західспецпрофіль
Металочерепиця, металопрофіль, гідро-, пароізоляційні плівки, водостічні системи.
3.5
10 березня 2015 " огромный выбор строительных материалов. Обученный персонал Вам все расскажет , при выборе материалов для ремонта..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Рост м. Тернопіль
Рост
ПМП "РОСТ" — перший в Тернопільському регіоні ВИРОБНИК сучасних покрівельних та фасадних матеріалів — металочерепиці та профнастилу. Продукція ПМП "РОСТ" виготовляється на високотехнологічному обладнанні одного з кращих європейських виробників. Його висока якість, точність, надійність, комп'ю...
3.3
04 серпня 2014 "Сделали на заказ все необходимое качественно. Понравились квалифицированные менеджеры."
Показати адресу
Показати телефон