Покрівельні матеріали, металочерепиця у Тернополі
ТОП 20 за відгуками та оцінками тернополян

Покрівля даху – найважливіший елемент будівлі, від якості якого залежить комфорт і тепло всередині. На... Показати ще

Покрівля даху – найважливіший елемент будівлі, від якості якого залежить комфорт і тепло всередині. На ринку в Тернополі можна знайти чимало різних матеріалів для даху, але найпопулярнішими з них є:

  • профнастил;
  • металочерепиця;
  • битумна черепиця;
  • ондулін;
  • керамічна черепиця.

Кожен з цих матеріалів хороший і має власні переваги та недоліки. Профнастил в Тернополі і області використовують для спорудження даху і огорож, а також для зведення стін. Собою він представляє хвилеподібний сталевий лист спеціальної обробки, тонкий і відносно легкий. Виготовляють його з цинку, міді або сталі, зверху можуть нанести кольорове захисне покриття, але продаються листи профнастилу і без нього. Розрізняють будматеріал по товщині і маркуванню. До його переваг належить легкість монтажу, доступна ціна, стійкість до корозії, фізичних і хімічних факторів, широкий вибір колірного рішення виробів.

Металочерепиця в Тернополі використовується не рідше. Це металеві вироби, що нагадують звичайну черепицю з глини. Будматеріал є екологічно чистим, економічним, практичним, легким, не схильним до горіння, стійким до різних кліматичних умов, механічних пошкоджень, корозії, красивим зовні. Доступний він в різних кольорах і формі, широко використовується в житлових, офісних, виробничих і складських приміщеннях.

Бітумна черепиця в Тернополі часто використовується дизайнерами при нестандартних проектах. Вона гнучка, тому може змінювати свою форму. Крім того, вироби дуже легкі, просто монтуються, не бояться вологи, добре ремонтуються, є відмінним звукоізоляційним матеріалом і має герметичні стики. З недоліків варто зауважити тільки високу вартість будматеріалу.

Ондулін в Тернополі використовують люди, які бажають покрити дах екологічно чистим матеріалом. Вироби виготовляють із залишків макулатури, деяких мінералів і бітуму. Вони довговічні (можуть служити більше 50 років), стійкі до погодних примх і сильного вітру, дуже легкі, не пропускають вологу, не бояться впливу грибків і бактерій. Покрівля даху в Тернополі з керамічної черепиці теж зустрічається. Такий матеріал має традиційний відтінок, укладається тільки вручну, коштує дорого. Як будь-яка кераміка, така черепиця не дуже стійка до механічних пошкоджень, має велику вагу. Застарілий будматеріал має переваги: довго служить (більше 150 років), переносить як мороз, так і спеку, виглядає розкішно і презентабельно, тому використовується для дорогих будинків.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип салон-магазин Дім Сервіс г. Тернополь
Дім Сервіс, салон-магазин
Салон-магазин "Дім-Сервіс" здійснює торгівлю товарами для дому: двері вхідні...
Логотип Стріха г. Тернополь
Стріха
Металочерепиця, профнастил, бітумна черепиця, водостічні системи Європейських виробників...
Логотип Завод «Євро-модуль» м. Тернопіль
Завод «Євро-модуль»
Завод «Євро-модуль» є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів...
Логотип Західспецпрофіль м. Тернопіль
Західспецпрофіль
Металочерепиця, металопрофіль, гідро-, пароізоляційні плівки, водостічні системи...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Логотип ЗАТ Технотерн-Декор м. Тернопіль
ЗАТ Технотерн-Декор
Єврошифер, металочерепиця, керамічна плитка, газові котли, прозорі покрівельні листи...
Логотип Рост м. Тернопіль
Рост
ПМП "РОСТ" — перший в Тернопільському регіоні ВИРОБНИК сучасних покрівельних...
Логотип ТОВ "Нове місто БВК" м. Тернопіль RIA рекомендує
Логотип Дочірне підприємство Покріврембуд Кремінь м. Тернопіль